جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی تهذیب از نگاه خواجه نصیرالدین طوسی و بحیّه ابن‌پقوده (با تأکید بر کتاب اوصاف الاشراف و وظایف القلوب)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی تهذیب از نگاه خواجه نصیرالدین طوسی و بحیّه ابن‌پقوده

(با تأکید بر کتاب اوصاف الاشراف و وظایف القلوب)

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

ادیان ابراهیمی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

اخلاق، بخش جدایی‌ناپذیر رابطۀ انسان با خدا و دیگر آدمیان است. جایگاهی بسیار اساسی در دین، روابط خانوادگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، و حتی پزشکی دارد. در رفتار آدمیان با حیوانات و محیط زیست نیز تعیین‌کننده است. زیرشاخه‌های اخلاق را تا هر جا که انسان حضور دارد، می‌توان توسعه داد. از این رو امروزه با عناوین فراوانی در این عرصه روبه‌رو هستیم که مهم‌ترین آن‌ها از این  قرار است:

اخلاق بندگی، اخلاق زیستی، اخلاق معاشرت، اخلاق خانواده، اخلاق جنسی، اخلاق همسرداری، اخلاق حرفه‌ای، اخلاق پزشکی، اخلاق سیاسی، اخلاق حیوانات، اخلاق محیط زیست، اخلاق دانشجویی، اخلاق هنجاری، اخلاق حکمرانی (فرماندهی و فرمانبری)، اخلاق یهودی، اخلاق مسیحی، اخلاق اسلامی و مواردی از این دست.

در این زمینه برآنیم تا با جستجو و کاوش در جنبه‌های پیدا و پنهان دو سنّت یهودی و اسلامی و در آثار دو متفکّر بزرگ و تأثیرگذار این دو دین (ابن پقودۀ یهودی و خواجه نصیرِ مسلمان) به ریشه‌ها و درون‌مایه‌های مشترکی دست یابیم. اگر این انتظار برآورده نشود، مسلّماً می‌توان در بسیاری از مبانی، همچون ذاتی بودن اصول اخلاقی، کلّی بودن و جاودانگی این قواعد و مشترک بودن این اصول در ضمیر و عقل آدمیان، تردید کرد. تلاش بر آن است که با تطبیق میان دو اثر برجستة این دو متفکّر با توجه به تعلقشان به  دو سنّت الاهی به بحث و بررسی بپردازیم. امید آن که نتایج این بحث، دانش‌پژوهان و دانشجویان را مفید افتد.

شیوه‌ای که در این‌جا از آن بهره می‌برم تطبیق این دو اثر (وظایف قلوب و اوصاف الاشراف) در رویکرد آن­ها به تهذیب نفس است. ابتدا به بیان موضوعات مشابه در هر دو کتاب پرداخته خواهد شد و در عین حال، تفاوت نگاه هر دو اندیشمند در نحوۀ پرداختن به موضوع ذکر می­شود.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-12
كد : 24905
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss