جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی در پایگاه وب‏آوساینس از سال ۱۹۸۵ تا پایان سال ۲۰۰۹ میلادی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی در پایگاه وب‏آوساینس از سال ۱۹۸۵ تا پایان سال ۲۰۰۹ میلادی

  فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

علوم کتابداری و اطلاع‏رسانی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

امروزه، علم و دانش اساس توسعه‎یافتگی و زمینه‎ساز اقتدار کشورها محسوب می‎شود و می‎توان گفت که بدون آن پیشرفت در عرصه‎های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی میسر نخواهد بود. تنها از طریق تحقیق و پژوهش است که تولید علم و دانش ميسّر می‎شود. پژوهش و تحقیق هم از وظایف اصلی دانشگاه‎ها و مراکز علمی و پژوهشی می‎باشد. توليد علم در بطن نهاد دانشگاه و آموزش عالي و توسط اساتيد و پژوهشگران مراكز علمي محقق مي‎شود. این مراکز از مهم‎ترين بسترهاي زمينه‎ساز گسترش علم و انجام مطالعات علمي محسوب می‏شوند و به عنوان معتبرترین مراكز توليد علم، دانش و معرفت نقش مؤثري در فرآيند رشد و توسعه همه جانبه، تعالي و پيشرفت كشور دارند.

رشد بي‎سابقه توليدات علمي ایران در سال‎هاي اخير در پایگاه‏های اطلاعاتی بيش‌تر نتيجه تلاش نويسندگان دانشگاه‎ها و مؤسسات علمي بوده است. نگاهي به پژوهش‎هاي انجام گرفته در حوزه توليدات علمي مؤسسات آموزش عالي بيانگر آن است که تا کنون پژوهشي جامع در حوزه تولیدات علمی دانشگاه آزاد اسلامی انجام نگرفته و به طور طبيعي اطلاعات جامعي نيز براي مسئولان در دسترس نيست تا بر اساس آن برنامه‎ريزي مناسب در راستاي ارتقاء کمّي و کيفي فعاليّت‎هاي پژوهشي اين دانشگاه انجام گيرد. تدوین سیاست علمی درست و اثربخش مستلزم شناخت و آگاهی از وضعیّت علمی و میزان تولیدات این مؤسسه می باشد.

اين پژوهش بر آن است تا وضعيّت توليدات علمي دانشگاه آزاد اسلامي را به لحاظ تعداد، نوع، زبان و پوشش موضوعی تولیدات در پایگاه وب‌آوساینس در طی سال‌های ۱۹۸۵ تا ۲۰۰۹  مورد بررسی و ارزیابی قرار داده، پرکارترین و پراستنادترین نویسندگان را شناسایی و سهم این دانشگاه از تولیدات ایران مشخص نماید. البته بررسی تولیدات علمی به لحاظ کمّی به تنهایی برای شناسایی وضعیّت علمی دانشگاه آزاد اسلامی کافی نیست، بلکه بررسی میزان استناد و اثربخشی تولیدات نیز دارای اهمیّت خاصی است. هم‌چنین تعیین ضریب تأثیر مجلات منتشرکننده تولیدات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و میزان مشارکت نویسندگان از دیگر مؤلّفه‌های این بررسی هستند که پاسخ‌گویی به آنها در ارائه تصویری روشن از دانشگاه آزاد اسلامی مؤثر می‌باشد.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-12
كد : 24902
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss