جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی جاذبه¬های گردشگری دهستان های رودبار الموت غربی و تاثیر آن در توریسم استان قزوین

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی جاذبه­های گردشگری دهستان های رودبار الموت غربی و تاثیر آن در توریسم استان قزوین

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

جغرافیا و برنامه ریزی روستایی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

گردشگري روستايي امروزه به­عنوان يک بخش از بازار گردشگري مورد توجه بسياري از جهانگردان قرار گرفته است. اين بخش از گردشگري به عنوان يک مقصد،داراي شريان خاص خود است، و روز به روز درحال رشد بوده و مشتريان و بازديدکنندگان بيشتري را به سمت خود جذب مي‌کند. براساس آمارهاي موجود در بسياري از کشورها ۷۰ درصد جمعيت ساکن از انواع تفريحات روستايي استفاده کرده و يا از مناطق روستايي در زمان گذران اوقات فراغت بازديد کرده­اند. در قاره اروپا بسياري از مردم تعطيلات خود را در مناطق روستايي سپري مي­کنند(امین­زاده، ۱۳۷۵: ۴۵).

از سوي ديگر تغيير در فلسفه زندگي انسان، آلودگي محيط­زيست شهري و فشارها و استرس­هاي رواني ناشي از محيط­هاي زندگي و کار و در کنار تفکرات فلسفي بازگشت به دنياي خاکي، باعث توجه ساکنين شهري به روستاها به خصوص روستاهاي خوش آب و هواي مجاور شهرها[۱] شد و اين مناطق به­عنوان حومه هاي ييلاقي در ايام پايان هفته و تعطيلات سالانه مطرح شده و توسعه پيدا کرد و کم کم در اين مناطق امکانات و خدماتي براي پاسخگويي به نياز بازديدکنندگان شکل گرفت. در مراحل بعدي که روستاهاي دور دست­تر مورد توجه قرار گرفتند، و اقامت­هاي شبانه مطرح شد، خانه‌های دوم و ويلاها از طرف ساکنين شهرها (بازديدکنندگان ثروتمند) در اين روستاها ايجاد شد. امروزه اين روند با شدت هر چه تمام­تر ادامه دارد(جامعي، ۱۳۷۴: ۱۲).

در چند دهه گذشته و به موازات تحولات اقتصادي و اجتماعي، الگوهاي سكونت بيش­ازپيش به شهرنشيني گرايش پيدا نموده است. براساس آمارهاي موجود، جمعيت روستايي از ۱۷ میلیون نفر در سال ۱۳۵۵ با نرخ رشد سالانه ۱ درصد به ۲۲ میلیون و ۱۳۱ هزار و ۱۰۱ نفر در سال ۱۳۸۵ و در سرشماری سال ۱۳۹۰ به ۲۱ میلیون و ۴۴۶ هزار و ۷۸۱ نفر كاهش یافته است. سهم جمعيت ساكن در نقاط روستايي نيز از ۵۳ درصد به ۴/۳۵ درصد در سال ۱۳۸۵ و ۲۹ درصد در سال ۱۳۹۰ تقليل يافته است. رشد جمعیت روستایی كشور طی ۲۰ سال گذشته كاهش­یافته و از ۲۱/۱ درصد به ۴۴/۰- درصد در سال­های ۸۵-۱۳۷۵ رسیده است. تعداد خانوارهای هفت نفره و بیشتر از ۰۴/۳۴ درصد در سال ۱۳۶۵ به ۳۸/۱۳درصد در سال ۱۳۸۵ رسیده است(مرکز آمار ایران، ۱۳۹۰: آنلاین).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

۱-country side

2019-03-12
كد : 24918
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss