جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی جرائم قاچاق و تخلفات گمرکی با رویکرد قانون جدید امور گمرکی مصوب ۲۲/۰۸/۱۳۹۰ و نظام رسیدگی به آن با توجه به رویه های قضایی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی جرائم قاچاق و تخلفات گمرکی با رویکرد قانون جدید امور گمرکی مصوب ۲۲/۰۸/۱۳۹۰ و نظام رسیدگی به آن با توجه به رویه های قضایی

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

حقوق گرایش : جزا و جرم شناسی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

قاچاق از جمله جرایم اقتصادی است که دارای سابقه تاریخی به قدمت زمان تاسیس مالیاتهاست و قلمرو ارتکاب آن در دنیای امروز علی الخصوص در کشورهای کم تر توسعه یافته بسیار وسیع است. علل و عوامل ارتکاب قاچاق بسیارند از جمله تقاضا برای کالای خارجی ، وجود اسکله های غیر مجاز، دمپینگ ، تورم ، یارانه،انحصارگری و حتی بوروکراسی و تشریفات دست و پاگیر و طولانی برای سیر قانونی صادرات و واردات، برخی را به جرم قاچاق سوق می دهد .

با عنايت به مصاديق مندرج در متن ماده مذكور ، مي توان قاچاق گمركي را به شرح زير تعريف نمود :« فرار دادن مال از مقررات گمركي ، خواه آن مال مربوط به در آمد دولت بوده و يا ورود و خروج ، توليد ، نقل و انتقال ، خريد و فروش آن طبق قوانين و مقررات مربوطه ممنوع و غير مجاز اعلام گرديده باشد». بدين ترتيب هر گاه اشخاص بدون رعايت ضوابط و كسب مجوز ، كالاي مجاز و يا كالاي ممنوع المعامله اي را وارد و يا صادر نمايند مرتكب قاچاق گمركي شده اند و اين نوع بزه در صورتي وقوع يافته تلقي مي شود كه امر مبادرت به صدور يا ورود كالا منحصراً از مبادي ورودي و خروجي كشور انجام گيرد . بنابر اين تحقق جرم قاچاق گمركي محدود به قاچاق كالاهايي است كه في حد ذاتها با تحقق ورود يا خروج به ترتيب غير مجاز صورت پذيرد ، لذا اقسام ديگر قاچاق از قبيل نقل و انتقال ، خريد و فروش ، نگهداري ، توليد و … هر چند وصف مجرمانه دارند مثل قاچاق اسلحه و مهمات و قاچاق مواد مخدر مشمول اين عنوان نمي باشد .

عموماً قانونگذار قبل از تعيين مجازات نسبت به فعل يا ترك فعلي كه مورد نهي قرار داده ، ابتدا تعريف منحصر و اجمالي از عملي كه بدان وصف مجرمانه داده شده است ارائه مي دهد . ولي در تدوين قانون مرتكبين قاچاق بدون اينكه عمل قاچاق تعريف شود ، فقط به تعيين مجازات اكتفا شده است . بنابر اين به جهت فقدان تعريف قانوني درباره «قاچاق » ، براي رسيدن به تعريفي منطقي از آن به ناچار بايستي به منايع ديگري غير از قانون مراجعه نمود . علامه دهخدا در لغت نامه خود واژه قاچاق را مآخوذ از زبان تركي دانسته و آن را به معني «آنچه ورود آن به كشور و يا معامله آن از طرف دولت ممنوع استتعريف نموده است . دكتر جعفري لنگرودي در ترمينولوژي حقوق در رابطه با قاچاق چنين نوشته استحمل و نقل كالا از نقطه اي به نقطه اي بر خلاف مقررات مربوط به حمل و نقل به طوري كه اين عمل ناقض ممنوعيت يا محدوديتي باشد كه قانوناً مقرر شده است ».

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-12
كد : 24954
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss