جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی حافظه جمعی شهر تهران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده: بررسی  حافظه جمعی شهر تهران

نمونه پروپوزال های آماده همه رشته های دانشگاهی و دانلود فرم تکمیل شده و پر شده طرح پیشنهادیه پروپوزال ارشد و دکتری، نوشته شده با اصول روش تحقیق مناسب برای پایان نامه.

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

نگاه غالب درخصوص هویت تهران امروز، همواره نافی حضور گذشته ای در اکنون آن بوده است. تا آنجا که منازعه بر سر هویت و تاریخ تهران در ادبیات پژوهشی موجود، قویاٌ تهران را به مثابه ی نوعی هستی نامتعین و سیال نمایانده است که گذشته ی خود را به یاد نمی آورد. در نمونه ای از این متون، ناصر زادرفیعی در مقاله ی «فرایند اجتماعی- فضایی هویت شهر»، به طور کلی شهر را تجلی گاه اندیشه انتزاعی و اجتماعی، مظهر زندگی و منبع نمادین خاطرات و تصورات و تعلقات ما می داند و معتقد است وجه فرهنگی و انسانی شهر-تهران- آسیب دیده، دلبستگی و خاطره ای برنمی تابد و ما را نیز نمی نمایاند. (زاد رفیعی، ۱۰:۱۳۸۴) در مقابل این رویکرد، آنچه نگارنده را بر آن داشته است تا تفسیری تازه بر تهران عصر رضاخانی بگمارد، امکان دسترسی به گذشته ی تهران است نه در رابطه ای بلاواسطه با تاریخ توصیفی و مکتوب آن به منزله ی واقعیت تاریخی موجود از آن و نه در آنچه شهرسازان از کالبد فیزیکی و ریخت شهر نگاشته اند. بلکه در تفسیری مبتنی بر چگونگی حفظ موجودیت تهران، درون حافظه ی این شهر است. با این قصد، بر تهران پهلوی اول باز می نگریم، به مثابه ی دوره ای که واجد لحظه ی مواجهه ی شهر با تجدد است، لحظه ای که به واسطه ی آن گسست از متن پیشین-دارالخلافه ناصری- در هستی شهر اتفاق می افتد و دوره ای که متعاقباً سرآغازی ست بر تهران امروز- کلان شهر تهران-. از این روی نقطه عزیمت بحث، برجسته ساختن گسست وارده در مناسبات و ساخت شهر است، که به دنبال خود، ضرورت ابداع سنتی جدید به منظور برساختن حافظه ای جمعی جهت حفظ منطق و نظم تازه وارد را در پی داشته است.

در این پژوهش بر مبنای روش تفسیری و داده های تاریخیِ شهر تهران در دوره ی پهلوی اول، مدلی مفهومی را صورت بندی می کنیم، تا خوانشی از متن شهر محقق گردد که چگونگی استیلای گفتمان مسلط – دوران پهلوی اول- بر پیکره ی شهر را لحاظ کند. بدین معنا گویا، گفتمان مسلط مابه ازایی در مکان ها و پهنه بندی شهر می یابدکه می کوشد با «ابداع سنتی» نوپدید، حافظه مشترکی برای «ملت» جعل کند. از این

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده تقریبا رایگان ارشد و دکتری روانشناسی، پرسشنامه و ترجمه آماده کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، پروپوزال پر شده مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی

 

2019-03-08
كد : 17003
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss