جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی رابطه¬ی بین اهمالکاری و عزت¬نفس در دانشجویان دانشگاه پیام نور

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی رابطه­ی بین اهمالکاری و عزت­نفس در دانشجویان دانشگاه پیام نور

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

بیشتر افراد از تأخیر در انجام کار خود و دیگران پشیمان و ناراحتنند .اهمال کاران خود را رها یافته و پوچ و بی ارزش احساس می کنند. بعضی از مردم عادت كرده اند برای تأخیر در كارها، با آوردن عذر و بهانه، خطای خود را منطقی جلوه دهند و آن را موجّه بدانند. در نتیجه، عواقب آن را از یاد می برند. بعضی دیگر خود را به علت اهمال كاری در كارها، همیشه ملامت می كنند. اینان دچار خلقی افسرده، پریشان، مضطرب، منزوی و وحشت زدگی می گردند و احساس بی ارزشی می كنند. وجود نشانه های افسردگی، خستگی، سردردهای شدید، بی خوابی، فشار خون و زخم معده در اهمال كار، گواه بر آن است كه او می خواهد از رنج اهمال كاری نجات یابد. حضرت باقر العلوم علیه السلام، اهمال کاری و تسوف را به دریایی تشبیه فرموده که شخص اهمال کار درآن ورطه غرق و در نهایت هلاک شده است. « ایاک و تسویف، فانه بحر یغرق فیه الهلکی؛ تو را از امروز و فردا کردن بر حذر می دارم؛ چرا که آن دریایی است که گرفتاران، در آن غرق می شوند » (ارشدی ،۱۳۹۱) .

……

مرور منابع:

مطیعی، حیدری و صادقی (۱۳۹۱) در تحقیقی دیگر با عنوان پیش بینی اهمالکاری تحصیلی بر اساس مولفه های خود تنظیمی در دانش آموزان پایه اول دبیرستان های شهر تهران ۱۳۹۰ که نتایج تحقیق نشان داد مولفه های ارزشگذاری درونی و بیرونی نسبت به سازماندهی و راهبردهای خودتنظیم دهی فرا شناختی مدیریت زمان و مکان مطالعه و تلاش برای خود تنظیمی به طور معناداری پیش بینی کننده اهمالکاری تحصیلی هستند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

  1. بین اهمالکاری و عزت نفس دانشجویان دانشگاه پیام نور همبستگی معنا داری وجود دارد.
  2. بین اهمالکاری و عزت نفس فردی دانشجویان دانشگاه پیام نور همبستگی معنا داری وجود دارد.
  3. بین اهمالکاری و عزت نفس اجتماعی دانشجویان دانشگاه پیام نور همبستگی معنا داری وجود دارد.
  4. بین اهمالکاری وعزت نفس خانوادگی دانشجویان دانشگاه پیام نور همبستگی معنا داری وجود دارد.
  5. بین اهمالکاری وعزت نفس تحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام نور همبستگی معنا داری وجود دارد.

………….

 

 

2019-02-26
كد : 4004
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss