جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی رابطه استفاده از رسانه های نوین و خود تنظیمی دانشجویان دختر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی رابطه استفاده از رسانه های نوین و خود تنظیمی دانشجویان دختر

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

دانشجویان در دانشگاه با عوامل فشارزای متعددی روبرو هستند، مشکلات ناشی از مردودی، نمرات پایین، تحقیر توسط دیگران، فشارهای مالی جزو عوامل فشارزا محسوب می شوند. این مسأله به نوبه خود می تواند پیامدهای رفتاری و کارکردی مختلفی را متوجه دانشجویان سازد. در این بین برخی از دانشجویان علیرغم تمامی این مشکلات، به طور موفقیت آمیزی به تحصیل ادامه می دهند و موفقیت های خوبی کسب می کنند. پژوهش ها و نظریه پردازی هایی که از دو دهه قبل شروع شده است (دیدگاه های بندورا، زیمرمن و شانک) حاکی از آن است که یک یا مجموعه ای از متغیرها تحت عنوان خودتنظیمی، وجه مشخص این دانشجویان است (آذین و پیرمحمدی، ۱۳۸۸).

……

مرور منابع:

رمضانی (۱۳۹۰) تاثير آموزش چندرسانه اي و سخنراني بر انگيزش پيشرفت تحصيلي و خودتنظيمي دانش آموزان از راه دور را مورد بررسی قرار داد. اين پژوهش به لحاظ ماهيت، موضوع، اهداف و فرضيه هاي آن از نوع کاربردي است و در زمره طرح هاي آزمايشي قرار دارد. جامعه آماري پژوهش را کليه دانش آموزان دختر پايه دوم رشته علوم انساني مراکز آموزش از راه دور شهر تهران که در سال تحصيلي ۸۹-۱۳۸۸ مشغول به تحصيل بودند، تشکيل مي دادند. جهت انتخاب نمونه هاي مورد نظر، از روش نمونه گيري تصادفي خوشه اي چندمرحله اي استفاده شده است. در زمينه خودتنظيمي، نتايج حاکي از آن بود که بين دو گروه، در خرده مقياس هاي اضطراب امتحان، خودکارامدي و جهت گيري هدف، تفاوت معني داري بين دو گروه وجود دارد و در ساير خرده مقياس ها تفاوت معناداري مشاهده نشد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی:

– بین میزان استفاده از رسانه های نوین و خودتنظیمی دانشجویان دختر رابطه وجود دارد.

– فرضیه های فرعی:

– بین میزان استفاده از رسانه های نوین و مولفه شناخت خودتنظیمی دانشجویان دختر رابطه وجود دارد.

– بین میزان استفاده از رسانه های نوین و مولفه فراشناخت خودتنظیمی دانشجویان دختر رابطه وجود دارد.

– بین میزان استفاده از رسانه های نوین و مولفه راهبردهای مدیریتی خودتنظیمی دانشجویان دختر رابطه وجود دارد.

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2784
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss