جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی رابطه استقرار سیستم های مدیریت کیفیت با عملکرد شرکت و رضایتمندی مشتریان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی رابطه استقرار سیستم های مدیریت کیفیت با عملکرد شرکت و رضایتمندی مشتریان

 

دانلود پروپوزال آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال روش تحقیق و آماده کردن پایان نامه، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

کیفیت واژه­ای کلیدی و کلمه­ای جادویی به شمار می­آید، هر چند که در حوزه­ های مختلف کاری، تفاوت­های چشمگیری در مفهوم، کاربرد و جایگاه مقوله کیفیت وجود دارد و کمتر مقوله­ای را می­توان یافت که این چنین فراگیر، خاطر دست اندرکاران حرفه­ای را به خود مشغول داشته و به شاخصی عمومی برای ارزیابی میزان پیشرفت و مؤفقیّت حرفه ­ای تبدیل شده باشد. به همین سبب همگان به­طور مستمر در جستجوی روش­های مؤثّری برای افزایش و ارتقای کیفیت محصولات و خدمات خود هستند (بایازیتا و کارپاب[۱]، ۲۰۰۷). امروزه كسب اطمينان از كيفيت محصول و خدمات، اهميتي حياتي در اقتصاد بين المللي پيدا نموده است. به عبارتي ثبات و رشد شركت ها در بازارهاي ملي و جهاني به ميزان درجه برآورده سازي نيازمندي هاي محصول (كيفيت) از ديدگاه مشتري بستگي دارد. در اين راستا سيستم هاي مديريت كيفيت، يكي از ابزارهاي مناسبي است كه براي فراهم آوردن مداوم و تكرارپذير سطح كيفيت مورد انتظار وارد عرصه شده است (کوک[۲]، ۲۰۱۴).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

در یک بازار رقابتی، شرکتی ماندگار خواهد بود که نیازهای مشتری را بهتر از رقیب تأمین کند. این واقعیت مهم اساس استراتژی رقابتی است و یک سازمان برای موفقیت می‌بایستی از میان مشتریان و محصولات بالقوه بی شمار، مناسب‌ترین آنان را برگزیند و سپس محصولات خود را به نحو برتری نسبت به رقیب عرضه کند (مرادی و شفایی، ۱۳۸۴).

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

تهرانی و همکاران (۱۳۹۱) تأثیر سیستم های مدیریت کیفیت بر عملکرد مالی شرکت های بورسی را مورد مطالعه قرار دادند. بدین منظور در این مطالعه آنها شرکت های دارای گواهینامه را مشخص نموره و برای هر شرکت هم خوان برای مقایسه انتخاب کرده و تأثیر استقرار سیستم مدیریت کیفیت را در سه شاخص رشد فروش، حاشیه سود و سود هر سهم بررسی کردند. نتایج آنها نشان داد که اخذ گواهینامه استاندارد فقط توانسته است بر مقدار رشد فروش تأثیر داشته باشد.

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

 

[۱] – Bayazita and Karpakb

[۲] – Koc

2019-03-05
كد : 10157
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss