جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی رابطه بين برخی سازوکارهای حاکميت شرکتی و اعلام به موقع سود

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی رابطه بين برخی سازوکارهای حاکميت شرکتی و اعلام به موقع سود

 نمونه پروپوزال پر شده و تصویب شده و تمامی قسمت ها تکمیل شده به صورت آماده قیمت در حد رایگان  حسابداری

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

سود حسابداری يکی از اقلام مهم صورت مالی است اطلاعات سود برای اينکه به تصميم استفاده کنندگان مربوط باشد، بايد در زمانی مؤثر واقع شود و در دسترس استفاده کنندگان قرار گيرد. به موقع بودن سود به عنوان يکی از ويژگی های کيفيت سود به شمار می رود. و به بهبود فرآيند تصميم گيری استفاده گنندگان از گزارش های حسابداری منجر می گردد. سازوکار حاکميت شرکتی بر کيفيت اطلاعات افشاء شده توسط شرکت ها، از جمله به موقع بودن سود اثر می گذارد. افشای اطلاعات مالی شفاف، مشکلات و مسائل نمايندگی را از طريق کاهش تقارن اطلاعاتی بين مديريت وسهام داران به حداقل می رساند. در مقابل، افشای ضعيف اطلاعات مالی اغلب باعث گمراهی سهامداران و در نتيجه تأثير نامطلوبی بر ثروت آنان می گردد. در تئوري نمايندگي هدف مالكان حداكثرسازي ثروت است، بنابراين، به منظور دستيابي به اين هدف بر كار نماينده نظارت و عملكرد او را ارزيابي مي كنند. سود خالص نيز يكي از اقلام مندرج در صورت هاي مالي است كه در تصميم گيري استفاده كنندگان صورت هاي مالي تأثير بسزايي دارد و توجه زيادي را معطوف خود ساخته است. يكي ازگروه هاي اصلي استفاده كنندگان از صورت هاي مالي سهامداران هستند. از اين رو عموماً اين گونه تصور مي شود كه ساختار مالكيت شركت ها ممكن است به تغيير رفتار شركت ها منجر شود. اين امر از فعاليت هاي نظارتي كه سرمايه گذاران مختلف در اين ساختار انجام مي دهند، نشأت مي گيرد. از حيث تئوري، نهادها ممكن است انگيزه هايي براي نظارت فعال، بر مديريت داشته باشند  در اين صورت سؤال مطرح اين است كه: آيا متفاوت بودن ساختارمالكيت شركت ها بر به برافشای به موقع اطلاعات مالی ازجمله سود تأثير دارد. و نتيجه تحقيقات قبلی، حاکی از آن است که سازوکارهای حاکميت شرکتی، نظير ويژگی های هيأت مديره، ساختارهای مالکيت و کيفيت حسابرسی، رويه های افشای اطلاعات مالی را تحت تأثير قرار می دهد، کارامانو و وافيس[۱] (۲۰۰۵). بنابراين می توان گفت حاکميت شرکتی عاملی است که می تواند باعث بهبود کيفيت اطلاعات ارائه شده توسط مديريت می گردد. اگرافشای به موقع سود توسط مديريت به عنوان ابزاری برای کاهش عدم تقارن اطلاعاتی بين مديريت و سرمايه گذاران بالقوه تلقی گردد، افشای سود به موقع از اهميت در خور توجهی برخوردار است. و يک فاکتور حياتی به شمار می رود. بنابراين، ما در تحقيق حاضر به  بررسی رابطه بين برخی ازسازوکارهای حاکميت شرکتی و اعلام به موقع سود می پردازيم.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

۱-karamanv  and  Vafys

2019-03-08
كد : 18896
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss