جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی رابطه بين کيفيت خدمات آموزشی و عملکرد تحصيلی دانشجويان دانشکده های مهندسی معدن و صنايع و مديريت دانشگاه صنعتی شاهرود

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی رابطه بين کيفيت خدمات آموزشی و عملکرد تحصيلی دانشجويان دانشکده های مهندسی معدن و صنايع و مديريت دانشگاه صنعتی شاهرود

 نمونه پروپوزال پر شده و تصویب شده و تمامی قسمت ها تکمیل شده به صورت آماده قیمت در حد رایگان  علوم تربیتی وروان شناسی-گرایش مدیریت آموزشی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

نظام آموزش عالي، عهده دار وظايف و مسؤوليت هاي مهمي در زمينه رشد و توسعه اقتصادي، اجتماعي، سياسي، فرهنگي و تربيتي جوامع است  در كشور ما نيز آموزش  عالي وظيفه مهم تربيت نيروي انسانی متخصص مورد نياز بخش هاي مختلف را، براي تأمين خودكفايي در علوم و فنون، صنعت، كشاورزي و … به عهده دارد(پاکاریان،۱۳۶۹به نقل از کبریایی وهمکاران،۱۳۸۴)

پویائی وارتقاء کیفیت نظام آموزش عالی به عنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر همواره مدنظر سیاست گذاران وبرنامه ریزان آموزش عالی بوده است نظام آموزش عالی به عنوان پدیده ای هدفمند دارای دوبعد کمی وکیفی است که رشد وگسترش کمی نظام آن بدون توجه به کیفیت مسائلی چون ترک تحصیل ،اضافه عرضه نیروی انسانی متخصص دربعضی رشته ها ودر نهایت اتلاف منابع انسانی رابوجود                    می آورد(قورچیان،۱۳۸۲،به نقل از محمدی وهمکاران ،۱۳۸۵).

در دنياي کنوني، موضوع کيفيت، مديريت سازمان ها را با چالش هايي مواجه ساخته است. کيفيت خدمات، عامل مهمي براي رشد، موفقيت وماندگاري سازمان است و به عنوان موضوعي راهبردي، موثر و فراگيردر دستور کار مديريت قرار گرفته است اخيراً علاقه مندي به کيفيت در آموزش عالي و دانشگاه ها به طور چشمگيري افزايش يافته ودر تحقيقات آموزشي مورد توجه قرار گرفته است . برداشت هاي متناقض از كيفيت آموزش منجر به استفاده از روش هاي متفاوتي براي اندازه گيري كيفيت در آموزش عالي شده است برای سال هاي متمادي، پژوهشگران، كيفيت خدمات را با استفاده ازمقياس هاي تك بعدي اندازه گيري مي كردند، در حالي كه مقياس هاي تك بعدي براي اندازه گيري يك مفهوم چندبعدي مانند كيفيت، مناسب نیستند(توفیقی وهمکاران،۱۳۹۰)

یکی از راههایی که می توان از طریق آن به موفقیت آموزش عالی ویا دانشگاهها پی برد ارزیابی عملکرد تحصیلی دانشجویان آن دانشگاه می باشد. واز آنجائیکه در دنیای متحول امروز ،نظامهای دانشگاهی یکی از ارکان مهم توسعه هر کشوری به شمار می روند به دلیل محدودیت منابع موجود باید در قبال منابع وامکانات دریافتی پاسخگو باشند واز به هدر رفتن آن جلوگیری کند این منابع می تواند شامل منابع مادی،نیروی انسانی وغیره…… باشند یکی از مسائلی که مبتلا به بسیاری از نظامهای آموزش عالی بوده است وباعث به هدر رفتن وقت،نیرو وامکانات دانشگاهی می شود عملکرد تحصیلی ضعیف یا مطلوب است(نورشاهی،۱۳۷۵).

پارلوت[۱] (۱۹۹۲) معتقد است که درجهان کنونی عملکرد تحصیلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است وجوامع پیشرفته ودر حال پیشرفت تأکید بسیار زیادی برعملکرد تحصیلی،رقابت وپیروزی دارندواین تأکیدگاه بیشتر از اهمیتی است که برای همکاران ویا رضایت بخشی ارتباطات بین فردی قائل می شود                  (بهمنی وهمکاران،۱۳۸۴).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱] parlot

2019-03-08
كد : 18892
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss