جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی رابطه بین تعهد حرفه ای و تعهد سازمانی با عملکرد کارکنان در شرکت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی رابطه بین تعهد حرفه ای و تعهد سازمانی با عملکرد کارکنان در شرکت

دانلود پروپوزال آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال روش تحقیق و آماده کردن پایان نامه، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

تعهد سازمانی و تعهد حرفه ای نشانگر خصوصیاتی هستند که افراد را در ارتباط با سازمان و حرفه خویش تعریف می کنند. تعهد سازمانی به عنوان پذیرش اهداف سازمانی و تمایل به اعمال تلاش ازطرف سازمان تعریف می شود و با رفتارهای مثبت همچون عملکرد شغلی و حضور داشتن در شغل رابطه دارد (پاینو و همکاران، ۲۰۱۱).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

دنياي تجاري و حرفه اي دستخوش تحولات بسياري شده است. يكي از دلايل اين تحولات جهاني شدن اقتصاد مي باشد. جهاني شدن نه تنها به تجارت ، بلكه به حرفه هاي مختلف نيز تسري يافته است. در نتيجه، تقاضا براي دقت نظر بيشتر نسبت به نتيجه كارهاي حرفه اي رو به افزايش است. درچنين محيطي كه تغييرات به سرعت انجام مي شود و تحولات درهر مكاني محسوس و با زندگي بشر عجين شده است، تعهدات حرفه ای و سازمانی پيش شرط ورود به اقتصاد جهاني است.

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

آزادخانی و همکاران (۱۳۹۱) رابطه تعهد سازماني با استرس شغلي و توانمند سازي كاركنان دانشگاه اروميه را مورد مطالعه قرار دادند. روش پژوهش همبستگي بوده است. براي دستيابي به اهداف پژوهش ۳۰۰ نفر۱۷۰نفر مرد و ۱۳۰ نفر زن ازكاركنان دانشگاه با روش نمونه گيري تصادفي طبقه اي انتخاب و با استفاده ازپرسشنامه تعهدسازماني مه ير و آلن توانمندسازي اسپيرتيزر استرس شغلي ابوالقاسمي مورد ازمون واقع شدند. نتايج نشان داد كه بين تعهدسازماني كاركنان و استرس شغلي آنان رابطه معنادارمنفي وجود دارد و همچنين بين تعهدسازماني و توانمندسازي كاركنان رابطه معنادار مثبت وجود دارد بين تعهدسازماني توانمندسازي كاركنان بعدخودمختاري مردان و زنان يك تفاوت معنادار وجود داشت، اما بين استرس شغلي مردان و زنان تفاوت معناداري وجود نداشت.

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

 

2019-03-05
كد : 10210
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss