جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی رابطه بین جهت گیری مذهبی و سلامت روان با کیفیت زندگی وعملکرد تحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی رابطه بین جهت گیری مذهبی و سلامت روان با کیفیت زندگی وعملکرد تحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس

 نمونه پروپوزال پر شده و تصویب شده و تمامی قسمت ها تکمیل شده به صورت آماده قیمت در حد رایگان

روانشناسی گرایش :تربیتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

از ديدگاه اسلام، راه علاج و درمان اساسي اختلالات رواني، از جمله اضطراب و نگراني، ياد خداوند است: «أَلا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ» و اعتقاد بر اين است كه انسان به وسيله ايجاد ارتباط روحي و معنوي با مبدأ وجود و سرچشمه همه پاكي‌ها و نيكي‌ها به آرامش خاطر دست پيدا مي‌كند. ياد خدا، انسان را با ريسمان و پيوند استواري به پروردگارش مربوط مي‌سازد و او را به خير و خوبي در دنيا و آخرت سوق مي‌دهد و روان انسان را بر اساس ايثار و همياري پرورش داده و او را به آرامش مي‌رساند. چنين فردي با عبرت گرفتن از ديگران و تجربه اندوزي از گذشته، با اميد به سمت آينده در حركت است. اين افراد هرگز احساس ناراحتي و تشويش در مورد حوادثي كه هنوز رخ نداده‌اند به درون خود راه نمي‌دهند.

در احاديث و گفته‌هاي معصومانعوامل شناختي و عاطفي و رفتاري متعددي مورد توجه قرار گرفته است. براي مثال، در مورد اختلال افسردگي، عواملي نظير نگرش‌هاي نامعقول، افراط و تفريط در تمايلات و هواهاي نفساني، برآورده نشدن انتظارات، نااميدي، شك و ترديد به الطاف خداوند، نارضايتي از زندگي، كوتاهي در انجام فعاليت‌ها، سستي و تنبلي، از دست‌دادن چيزي كه براي فرد مهم است و يا نرسيدن به آرزوها، حسادت نسبت به كسي، ناراحتي فكري و خيال‌پردازي، احساس ناتواني، و فشارهاي رواني از سبب‌هاي افسردگي دانسته شده است.(فقيهي و مطهري طشي، ۱۳۸۳)

همانطور که در بالا نیز تاکید گردید ،يكي از گروه‌هاي در معرض خطر، دانشجويان هستند. آنها از هوشمندترين افراد جامعه و سازندگان فرداي جامعه در زمينه‌هاي سياسي، اقتصادي و اجتماعي بوده و بخش قابل توجهي از جوانان را تشكيل مي‌دهند. (فاضل ميبدي، ۱۳۷۵) دانشجويان در مرحله انتقال از دوره نوجواني به بزرگ‌سالي، علاوه بر مشكلات ناشي از زندگي جديد، بايد سعي كنند تا از خانواده استقلال مالي و عاطفي پيدا كرده و يك مجموعه از ارزش‌هاي جديد زندگي اجتماعي را بپذيرند. (كوانگ و همكاران،۱۹۹۷ – عمران نسب، ۱۳۷۸) و در چنين شرايطي است كه نياز به انطباق مجدد احساس مي‌شود.

افراد اين گروه، فشارهاي درسي و مسائل اجتماعي خاصي را تجربه مي‌كنند و بديهي است كه به دليل عدم تجربه از يك سو و شدت و فراواني فشارهاي رواني از سوي ديگر، بيش از ساير اقشار جامعه درگير تنيدگي‌هاي گوناگون مي‌گردند (خزائيلي،۱۳۷۶). ناخشنودي، عدم رضايت، نااميدي، ناكامي و خشونت،روابط بين فردي ضعيف، درماندگي حالات و احساسات منفي هستند كه مي‌توانند عملكرد آنها را شديداً تحت تأثير قرار ‌دهند (نيكجه، ۱۳۷۶).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-08
كد : 18563
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss