جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی رابطه بین طراحی شغل و عملکرد کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی رابطه بین طراحی شغل و عملکرد کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

 نمونه پروپوزال پر شده و تصویب شده و تمامی قسمت ها تکمیل شده به صورت آماده قیمت در حد رایگان  مدیریت دولتی گرايش تشکیلات و روشها

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

امروزه منابع انساني به عنوان ارزشمندترين سرچشمه خلاقيت در سازمانها بشمار مي روند و والاترين جايگاه را در امر توسعه دارند. موفقيت سازمانهاي امروزي در تحقق بخشيدن به اهدافشان در گرو نيروي انساني كارا و كارآمدي مي باشد كه در اين سازمانها وجود دارد.

نيروي انساني در سازمان براي آنكه بتواند به بهترين نحو ممكن وظايف خود را انجام دهد مي بايست از شغل خود ونيز وظايف محوله و حوزه فعاليت و آزادي عمل خود رضايت كامل را داشته باشد و تنها در صورت حصول اين رضايت است كه عملكرد كاركنان در سازمان رشد قابل توجهي چه به لحاظ كيفي و چه به لحاظ كمي خواهد داشت.

از این رو طراحي شغل در سازمان متأثر از موارد زيادي مي باشد و همچنين بر موارد بسيار زيادي نيز تأثيرمي گذارد و در واقع با آنها ارتباط دارد كه از اين جمله عملكرد كاركنان است. طراحي شغل از جمله مواردي مي باشد كه همواره ارتباط تنگاتنگ و موثري با نيروي انساني سازمان دارد و در واقع شغل هر فرد اولين مقوله اي است كه فرد در سازمان با آن ارتباط دارد. از همين رو سازگاري ميان شاغل و شغل از مهمترين و كليدي ترين مواردي مي باشد كه همواره مي بايست در سازمانها مورد توجه قرار گيرد. هماهنگي ميان شاغل و شغل بايستي با جزئيات بيشتر مورد ملاحظه قرار گيرد. نيروي انساني توانايي ها و خواسته هاي شخصي دارد و شغل از شرايطي برخوردار است كه مي توان آن را بر حسب توانايي هاي مورد نياز و ويژگيهاي شغل توضيح داد(حاجي كريمي، رنگريز ۱۳۷۹؛۶۸).

طراحي شغل ازجمله موارد كاربرد نتايج تجزيه و تحليل شغل مي باشد كه عبارت است از تلفيق و تركيب اجزاي لازم و با معني شغل با ويژگيهاي شاغلين براي ايجاد پست هاي سازماني آنچنان كه آن پست ها بتوانند انتظارات كاركنان و مديريت را فراهم آورند.(ابطحي ۱۳۸۱؛۵۰)

شرح شغل و شرايط احراز شغل از جمله مؤلفه هاي حاصل از تجزيه و تحليل شغل مي باشند كه در طراحي شغل مورد استفاده قرار مي گيرند. در واقع ابزار و اجزا طراحي شغل، شرح شغل و شرايط احراز مي باشد( سعادت ۱۳۷۵؛۳۸). شرح شغل عبارت است از يك فهرست جامع و بيان واقع از كيفيت وظايف و مسئوليت هاي يك شغل به نحوي كه ويژگيهاي شغل در آن مشخص مي شود. در شرح شغل روشن مي شود كه شاغل آن چه وظايفي را  با چه اختيارات و امكانات در ارتباط با چه مسائلي و زير نظر چه كسي بايد انجام دهد( كاظمي ۱۳۸۰؛۵۹). شرايط احراز شغل نيز شرح حداقل شرايطي است كه متصدي شغل بايد دارا باشد تا بتواند با موفقيت از عهده كار برآيد.( سعادت ،۱۳۷۵؛۴۰)

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-07
كد : 18731
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss