جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی رابطه بین مدیریت دانش و جهت گیری استراتژیک: با در نظر گرفتن نقش نوآوری و عملکرد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی رابطه بین مدیریت دانش و جهت گیری استراتژیک: با در نظر گرفتن نقش نوآوری و عملکرد

 نمونه پروپوزال پر شده و تصویب شده و تمامی قسمت ها تکمیل شده به صورت آماده قیمت در حد رایگان  مدیریت اجرایی- گرایش استراتژیک

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

شرکت دخانیات ایران در سال ۱۳۱۶هجری شمسی در تهران تاسیس شده و در زمینه های کاشت و عمل آوری توتون و نیز تولید و توزیع سیگار و تنباکو فعالیت می نماید. مراکز تولیدی این شرکت در استان های تهران، کردستان، آذربایجان غربی، اصفهان، گیلان، مازندران و گلستان مستقر می باشد، با توجه به عمر نسبتاً زیاد تاسیس شرکت دخانیات ایران، این شرکت هنوز نتوانسته مثل دیگر کمپانی موفق تولید محصولات دخانی مطرح دنیا نظیرBAT ، JTA ، KT& G  وارد بازارهای جهانی شود و سود قابل قبولی نصیب شرکت نماید.

شرکت دخانیات با توجه به تحولات برون سازمانی نظیر رقبای قدرتمند خارجی، ورود انبوه سیگار قاچاق و هم چنین شروع به خصوصی سازی شرکت در راستای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران برای این که بتواند به حیات خود ادامه دهد، باید رویکرد مدیریت سنتی خود را تغییر داده و رویکرد مدیریت نوین را در کلیه ارکان شرکت نهادینه نماید. در همین راستا شرکت دخانیات ایران باید به سمت ایجاد تحول سازمانی، تدوین برنامه استراتژیک مطلوب و مناسب، نوآوری و غیره برود تا بتواند در جهان پر از رقابت به بقاء خود خوش بین باشد.

با ورود فناوري اطلاعات به سازمان، عملکرد تمام بخش هاي سازمان دستخوش تغيير ميشود. اين تغيير در صورتي مي تواند موثر باشد که ابتدا فعاليت هايي را که فناوري اطلاعات مي تواند انجام دهد، شناخته و زمينه بروز اين فعاليت ها را فراهم نماييم. متعاقب آن مديريت با شرايط جديد آشنايي لازم را پيدا نموده تا بتواند با بهره گيري از ظرفيت هايي که فناوري اطلاعات مي تواند ايجاد کند، سبب ارتقاء عملکرد سازمان شود(زوت ، ۲۰۰۸). یکی از مباحث مطرح شده در سازمان ها، با توجه به رشد بحث دانش، مدیریت این دانش سازمانی می باشد(یمین فیروز،۱۳۸۳). چندين فايده قابل پيش‌بيني براي مديريت دانش وجود دارد که این فواید سبب شده است تا مدیران به استفاده از این دارایی های نامشهود در سازمان های امروزی ترغیب شوند. در این میان باید بیان نمود که همان طور که سازمان‌ها تلاش می کنند تا ظرفیت های نوآورانه خود را افزایش دهند و به مزیت رقابتی دست یابند لازم است تا توجه خود را به صورت روز افزون بر دارایی های غیرمشهود خود قرار دهند (فرارسی و همکاران،۲۰۱۲).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-07
كد : 18793
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss