جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی رابطه مسئولیت اجتماعی باشگاه ها با رضایتمندی تماشاگران لیگ برتر فوتبال (۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی رابطه مسئولیت اجتماعی باشگاه ها با رضایتمندی تماشاگران لیگ برتر فوتبال (۲)

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

روانشناسی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

رعایت اصول پایداری مانند حفظ محیط زیست و مسئولیت اجتماعی شرکتها به ارائه روشهایی می پردازد که سازمانها در فضاهاي کسب و کار خود به آن عمل می کنند و پاسخگوي توقعات جامعه، انتظارات تجاري، قانونی، اخلاقی و اجتماعی آنان هستند. چرا که سازمانها مسئولیتهاي بزرگی در زمینه اجتماعی، اقتصادي و محیطی در قبال کارکنان، سهامداران، مشتریان، دولت، تامین کنندگان و تمامی ذینفعان خود برعهده دارند. بدون شک، چنانچه افراد، گروهها، سازمانها و مؤسسات مختلف جامعه، خود را نسبت به رویدادها، اتفاقات و بحرانهاي مختلف مسئول دانسته و هریک در حدود مسئولیت و حیطه کاري خویش در حل بحرانهاي فوق تلاش نمایند، بسیاري از مشکلات کاسته شده و جامعه اي سالم و آرام به وجود خواهدآمد. به عبارت دیگر، سازمان به هر نحوي که عمل کند، عملکردش روي جامعه تاثیرمی گذارد. بنابراین سازمان ها باید به کارهایی دست بزنند که موردقبول جامعه و منطبق با ارزشهاي آن باشد. سازمانهایی که نتوانند خود را با این مهم تطبیق دهند، در عرصه عمل موفق نخواهند بود. به عبارت دیگر، سازمانها براي آنکه بتوانند جایگاه خود را در جامعه حفظ نموده یا بهبود بخشند، به نحوي که باعث ادامه بقاي آنها و موفقیتشان در کار شود، لازم است که به مسئولیت اجتماعی توجه لازم را داشته باشند (کیم و همکاران، ۲۰۱۹).

همچنین برخی مطالعات نشان دادند که آگاهی از استانداردهای منابع انسانی پایدار در شرکت ها در سطح بسیار پایینی قرار دارد (اصفهانی و همکاران، ۱۳۹۷). مقررات و تنظیمات کسب و کار بسیاری رابطه بین تولید و عملیات اجرایی شرکت ها و عملکرد پایدار را مورد بررسی قرار دادند. مدیریت منابع انسانی پایدار و اهداف توسعه پایدار از طریق اجزای معمول عوامل انسانی با هم مرتبط هستند، به خاطر اینکه گرایش ها، رفتار و مصرف منابع انسانی دارای اثر مستقیم بر اعمال اجتماعی و زیستی انسان ها می باشد (چامز و گارسیا بلاندن، ۲۰۱۹).

پیشرفت در وسایل ارتباطی و پخش های زنده تلویزیونی با عث شده است که  ورزش یک وجهه جهانی پیدا کند. همانطور که ورزش به یک پدیده جهانی تبدیل میشود و طرفداران  رویداد های ورزشی  روز به روز  افزایش پیدا میکنند حمایت های مالی ورزشی نیز به یک ابزار مناسب برای شر کتها  برای ایجاد مزیت رقابتی تبدیل میشود(۲۵).  اسپانسر یا حامی مالی فرد یا سازمانی است که هزینه های برگزاری یک رویداد یا پخش آن را  در قبال  انجام  تبلیغات  بر عهده میگیرد. اسپانسر شیپ بنا به تعریف مینا گهان هر گونه سرمایه گزاری پولی یا غیر پولی در یک فعالیت به جهت دستیلبی به منابع با القوه قابل بهره برداری مربوط به آن فعالیت می باشد(۵۵)..بر طبق نظر  هوارد شرکت ها  از انجام حمایت مالی به دنبال ۴ مزیت هستند: بهبود آگاهی، بهبود تصویرشرکت , ایجاد یک رابطه از طریق مهمان نوازی و افزایش فروش(۴۴). کوزما, شانکلین و مک کالی( ۲۰۰۱ )  با انجام تحقیقات  در یافتند  که  افزایش آگاهی و بهبود تصویر شرکت  دو هدف اصلی شرکتها از حامی مالی شدن است(به نقل از ژاله)(۴۵).در بازارهای امروزی شرکتها به دنبال روشهای جدید برای فعالیتهای بازاریابی خود هستند و سعی میکنند به نحوی خود را از رقبا متمایز بکنند و سهم بازار و فروش خود را افزایش دهند و بدین منظور هزینه های هنگفتی را صرف این کار میکنند. یکی از این روشها حمایتهای مالی ورزشی است که از این طریق شرکتها با حمایت از رویداد ها یا باشگاههای ورزشی به دنبال  اهداف مختلفی هستند. امروزه اکثر سازمانها به دنبال این هستند که اثر بخشی  فعالیتهای بازاریابی خود را اندازه گیری کنند و بسنجند که بر مبنای آن بهتر تصمیم گیری نمایند. در ایران بین تیمهای ملی به خصوص فوتبال به خاطر اینکه مخاطبین زیادی را به خود جلب میکنند یک رقابت  بین شرکتها برای حامی شدن رویدادها و مسابقاتشان شکل گرفته است. برای مثال شرکت ائل خودرو ارس با امضای یک قرار داد ۱۵ میلیارد تومانی بعنوان حامی تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی ۹۲-۹۳ انتخاب شد(۲۷). همچنین شرکت مجید تولید کننده لباس ورزشی بعنوان حامی تیم های ملی فوتبال و والیبال ایران چند قرار داد را امضاء کرده است. (همان).سایر تیمهای ورزشی ملی و باشگاهی  نیز از این قرار دادها  مستثنی نبودند, برای مثال کارخانه ایران خودرو مدتهاست حامی تیم پیکان  قزوین شده است . همچنین شرکت نفت سپاهان با یک قرار داد ۴ میلیاردی حامی بخش معرفی و اهدای جایزه بهترین بازیکنان بازی و اخلاق لیگ برتر فوتبال کشور شده است(۲۷). شرکتها با صرف

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-12
كد : 26299
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss