جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی رابطه کیفیت سود و تغییرپذیری بازده سهام

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی رابطه کیفیت سود و تغییرپذیری بازده سهام

 نمونه پروپوزال پر شده و تصویب شده و تمامی قسمت ها تکمیل شده به صورت آماده قیمت در حد رایگان  حسابداري

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

يكی از پیش شرط های بنيادی برای کسب اطمينان سرمايه گذاران و اعتباردهندگان در جهت فعاليتهاي سازنده اقتصادي، تهيه و ارائه اطلاعاتي است كه در انجام تصميم گيري هاي مالي و اقتصادي سودمند واقع شود. وجود مكانيزمهايي براي اطمينان دادن به سرمایه گذاران و ساير استفاده كنندگان، نسبت به كيفيت اطلاعات مالي، با اهدافي هم چون كمك به كارايي بازار سرمايه و در نهايت تخصيص بهينه سرمايه ضروري است.

حسابداري كه با وظيفه ي اطلاع رساني بيطرفانه گام در جامعه اطلاعاتي مي نهد، نقش خطيري در افزايش كيفيت اطلاعات دارد. براي دستيابي به آنچه به عنوان هدف براي حسابداري بنا نهاده شده است، حسابداري استانداردهايي را گسترش داده و حسابداران و ساير تهيه كنندگان گزارش ها و اطلاعات حسابداري را ملزم به رعايت آنها ساخته است. بنابراين استانداردهاي حسابداري در راستاي هدف بالابردن كيفيت اطلاعات حسابداري و ايفاي نقش اطلاع رساني حسابداري به گونه مطلوب، تدوين مي شوند.

با تمركز بر استفاده كننده، اطلاعات باكيفيت را مي­توان به عنوان تحقق نيازهاي استفاده كننده با توجه به درك استفاده كننده معقول و خارجي تعريف نمود. كيفيت اطلاعات حسابداري در صورتي افزايش            مي يابد كه حذف روشهاي مختلف و نيز افزايش گستره اي كه اندازه هاي حسابداري، وضعيت اقتصادي را منعكس مي سازند، اختيار مديريت را براي گزارش سوگيرانه­ي مقادير حسابداري محدود سازند. به عقيده­ي تورنتون[۱] (۲۰۰۲)، كيفيت اطلاعات حسابداري و گزارشگري مالي، محصول مشترك حداقل چهار عامل اصلي است: خلاقيت و نگرش هاي مديريت، كيفيت حسابرسي، تجربه كميته حسابرسي، و استانداردهاي حسابداري داراي كيفيت بالا. وجود ضعف در هر يك از اين چهار حلقه، مي تواند كل زنجيره را مخدوش سازد. آن چه اهميت دارد معيارها، متغيرها و سنجه هايي است كه كيفيت اطلاعات حسابداري را ارزيابي مي كند. ريز و ساتك ليف[۲] (۲۰۰۱) براي ارزيابي كيفيت داده ها و اطلاعات حسابداري از متغيرهاي قابليت پيش بيني و اندازه گيري اقتصادي استفاده كردند. كول بك و وارفيلد[۳] (۲۰۰۷) سنجه هاي توان تبيين مدلهاي ارزشيابي مبتني بر داده هاي ترازنامه و سود و زيان، خطا و پراكندگي پيش بيني تحليلگران، و پايداري سود را براي بررسي كيفيت اطلاعات حسابداري به كار بردند. برخي نيز از اقلام تعهدي به عنوان سنجه اي براي كيفيت اطلاعات حسابداري استفاده كرده اند. بارث[۴] و ديگران (۲۰۰۴) براي ارزيابي كيفيت حسابداري از سه متغير مديريت سود، شناخت سريعتر زيان، و ميزان ربط پذيري ارقام حسابداري همانند تحقيق هانگ استفاده نمودند. در این تحقیق، ما نیز بر اساس راجگوپال و ونکاتاچالام[۵] (۲۰۱۱) از دو دیدگاه بارتون و سيمكو[۶] (۲۰۰۲) و لئوز و همکاران[۷] (۲۰۰۳) برای بررسی کیفیت سود استفاده کردیم.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱] – Torenton

[۲] – Satklif

[۳] – Coolback and Varfild

[۴] – barth

[۵] – Rajgopal, S. and M. Venkatachalam

[۶] – Barton, Jan and Simko

[۷] – Leuz, C., D. J. Nanda, and P. Wysoki

2019-03-08
كد : 19066
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss