جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی رابطه ی بکارگیری فناوری اطلاعات و یادگیری سازمانی در اداره كل راه و ترابري استان خراسان رضوي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی رابطه ی بکارگیری فناوری اطلاعات  و یادگیری سازمانی در اداره كل راه و ترابري استان خراسان رضوي

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

سنگه (۱۹۹۰) سازمان یادگیرنده را سازمانی که به طور مستمر ظرفیت خود را برای خلق آینده اش افزایش می دهد، تعریف می کند. از نظر هوبر (۱۹۹۱) سازمان یادگیرنده در طول زمان می آموزد، تغییر می کند و عملکردهایش را متحول می سازد.زمانی می توان ادعا کرد که سازمانی یادگیرنده است که بتواند از طریق فرآیند ارتباط، دامنه رفتارهایش را تغییر و بهبود بخشد. داجسون (۱۹۹۳) سازمان یادگیرنده را سازمانی میداند که با ایجاد ساختارها و راهبردها به ارتقای یادگیری سازمانی کمک می کند. سازمانی که یادگیری همه اعضای خود را آسان ساخته است و به طور مستمر خویشتن را دگرگون و متول می سازد، تعریف پدلر (۱۹۹۸) از سازمان یادگیرنده است. مارکوارت (۲۰۰۲) در کتاب ارزنده خود تحت عنوان ” ایجاد سازمان یادگیرنده ” تعریف نسبتا جامعی ارائه کرده است . به موجب این تعریف ، سازمان یادگیرنده، سازمانی است که با قدرت و به صورت جمعی یاد می گیرد و دائما خودش را به نحوی تغییر می دهد که بتواند با هدف موفقیت مجموعه سازی به نحو بهتری اطلاعات را جمع آوری ، مدیریت و  استفاده کند.)محمد بخش،   (۱۳۸۶(به نقل از حمیدی زاده ،اشرفی)

……

مرور منابع:

هادکینسون (۲۰۰۶) پژوهشی انجام داده که نتایج آن را در مقاله خود تحت عنوان “به سوی دانشگاه ها به عنوان سازمان یادگیرنده” آورده است. پژوهشگر با بررسی ادبیات سازمان های یادگیرنده و ارتباط آنها با مدیریت راهبردی و تحلیل های فرامدرن سازمانی مفروضاتی را ارائه کرد و سپس فعالیت های متداول در دانشگاه های انگلستان را مورد بررسی قرار داد. نتایج این پژوهش نشان داد که دانشگاه ها ، موسساتی هستند که هم فرصت ویژه برای تطابق با ایده ها و فعالیت های مربوط به سازمان یادگیرنده و هم مسئولیت های عمده ای در این جهت دارند (هادکینسون، ۲۰۰۶). (به نقل از حمیدی زاده ،اشرفی)

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه نخست : بین فناوری اطلاعات ,  یادگیری سازمانی در اداره كل راه و ترابري استان خراسان رضوي ارتباط معنا دار وجود دارد.

فرضیه فرعی اول : بین اثربخشی فناوری اطلاعات و یادگیری سازمانی در اداره كل راه و ترابري استان خراسان رضوي ارتباط معنا دار وجود دارد.

فرضیه فرعی دوم : بین سهولت استفاده از فناوری اطلاعات و یادگیری سازمانی در اداره كل راه و ترابري استان خراسان رضوي ارتباط معنا دار وجود دارد.

فرضیه دوم : بین بکارگیری فناوری اطلاعات ومهارت فردی در اداره كل راه و ترابري استان خراسان رضوي رابطه وجود دارد.

فرضیه سوم : بین بکارگیری فناوری اطلاعات و مدلهای ذهنی د راداره كل راه وترابري استان خراسان رضوي رابطه وجود دارد.

فرضیه چهارم : بین بکارگیری فناوری اطلاعات و آرمان مشترک در اداره كل راه و ترابري استان خراسان رضوي رابطه وجود دارد.

فرضیه پنجم : بین بکارگیری فناوری اطلاعات ویادگیری تیمی در اداره كل راه و ترابري استان خراسان رضوي رابطه وجود دارد.

فرضیه ششم : بین بکارگیری فناوری اطلاعات و تفکر سیستمی در اداره كل راه و ترابري استان خراسان رضوي رابطه وجود دارد.

فرضیه هفتم : بین بکارگیری فناوری اطلاعات  وتحول سازماني در اداره كل راه و ترابري استان خراسان رضوي رابطه وجود دارد.

فرضیه هشتم : بین بکارگیری فناوری اطلاعات و پويايي ياد گيري در اداره كل راه و ترابري استان خراسان رضوي رابطه وجود دارد.

فرضیه نهم : بین بکارگیری فناوری اطلاعات ومديريت اثر بخش در اداره كل راه و ترابري استان خراسان رضوي رابطه وجود دارد.

………….

 

 

2019-02-26
كد : 3024
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss