جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی ساختار و عملکرد گروههای آموزشی و میزان اثربخشی آن در فرآیند آموزش درس علوم تجربی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی ساختار و عملکرد گروههای آموزشی و میزان اثربخشی آن در فرآیند آموزش درس علوم تجربی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

لازمه نيل به توسعه فرهنگي ، اجتماعي و اقتصادي جامعه ، باروري و شكوفايي استعدادها و توانايي هاي نسل كنوني و آتي است كه مسئوليت عمده آن به عهده نظام فراگير آموزش و پرورش مي باشد . توجه به ضرورت مشاركت معلمان و مديران مدارس در برنامه ريزيها، تصميم گيريها ، گروههاي آموزشي از يك سو به عنوان نهادي علمي، آموزشي و از سويي ديگر بازويي توانا براي كارشناسان حوزه ستادي و اجرايي مي باشند . گروههاي آموزشي مجامع علمي – آموزشي و پژوهشي هستند كه در راستاي ارتقاء كيفيت آموزش و پرورش فعاليت مي كنند ( امیدی و همکاران، ۱۳۸۸).

……

مرور منابع:

امیدی و همکاران (۱۳۸۸) عملكرد گروههاي آموزشي مقطع متوسطه نظري بر اساس شاخصهاي متناسب با اهداف اين گروهها از ديدگاه دبيران، مديرا و هماهنگ كنندگان گروههاي آموزشي شهر تهران در سال تحصيلي ۸۷-۱۳۸۶ مورد مطالعه قرار دادند. روش تحقيق از نوع توصيفي – پيمايشي مي باشد. ابزار پژوهش را دو پرسش نامه با مقياس پنج درجه اي ليكرت به ترتيب، اولي براي دبيران و مديران با ۵۲ سؤال و ديگري براي هماهنگ كنندگان با ۴۰ سؤال تشكيل داده است. با استفاده از روش نمونه گيري طبقه اي متناسب با حجم از جمعيت مديران حدود ۹۰ نفر به عنوان نمونه و از جمعيت دبيران ۱۰۹ نفر به عنوان نمونه در نظر گرفته شده اند. نتايج به دست آمده نشان داده است كه، در سطح اطمينان ۹۹ درصد ميانگين نمره عملكرد گروه هاي آموزشي در دو گروه دبيران و مديران در زمينه كسب مهارتهاي مربوط به طراحي آموزشي، خلاقيت و نوآوري، ‌تحليل محتواي كتب درسي، ساختار و عملكرد گروه هاي آموزشي پايين تر از حد متوسط شده است اما در زمينه سنجش و ارزشيابي آموزشي ميانگين نمره عملكرد گروه هاي آموزشي بالاتر از حد متوسط شده است.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی تحقیق:

۱- گروه های آموزشی بر بهبود مهارت دبيران در طراحي درس موثر هستند.

۲- گروه های آموزشی بر بهبود مهارت هاي تدريس دبيران موثر هستند.

۳- گروه های آموزشی بر بهبود مهارت دبيران در ارزشيابي از پيشرفت تحصيلي موثر هستند.

۴- گروه های آموزشی بر بهبود مهارت روابط انساني دبيران موثر هستند.

۵- گروه های آموزشی بر بهبود خلاقيت و نوآوري دبيران موثر هستند.

۶- گروه های آموزشی بر بهبود ارتقاء سطح علمي و به روز آوري دانش دبيران موثر هستند.

۷- ساختار و مقررات گروه های آموزشی از نظر دبیران مناسب می باشد

………….

 

2019-02-25
كد : 2589
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss