جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت بیماران تحت جراحی گرافت عروق قلب

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت بیماران تحت جراحی گرافت عروق قلب

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

بيماري قلبي- عروقي شامل بيماري‌هاي عروقي است که بر خونرساني قلب يا مغز و يا نواحي محيطي بدن اثر مي‌گذارند (افضل آقایی و همکاران، ۱۳۸۹). امروزه در سرتاسر دنیا بیماری های قلبی-عروقی به عنوان اصلی ترین عامل مرگ و میر شناخته می شود. ۳۰ درصد از مرگ و مير در جهان ناشي از بيماري‌هاي قلي – عروقي است و نزديك به ۱۷ ميليون مرگ در جهان به اين علت اتفاق مي‌افتد. همچنین بر طبق آمار وزارت بهداشت و درمان آمریکا، سکته، حملات قلبی و دیگر بیماری های قلبی و عروقی در هر ۳۴ ثانیه جان یک آمریکایی را می گیرد در ایران نیز بیماری های قلبي و عروقي ۴۶ درصد موارد مرگ و مير را به خود اختصاص داده است و به طور متوسط روزانه ۳۶۹ نفر به علت بيماريهاي قلبي و عروقي جان خود را از دست می دهند (داوودوند و همکاران، ۱۳۸۸).

……

مرور منابع:

هکاری و همکاران (۱۳۹۱) سبک زندگی زنان یائسه مبتلا به بیماری های عروق کرونر با زنان غیر مبتلا را مورد بررسی قرار دادند. این مطالعه از نوع توصیفی، مقطعی از نوع مقایسه ای بوده که در آن سبک زندگی ۳۷۰ زن یائسه مبتلا به بیماری های عروق کرونر و ۴۰۰ زن یائسه که به این بیماری مبتلا نبودند با استفاده از نمونه گیری خوشه ای، انتخاب و مورد بررسی و مقایسه قرار گرفتند. نتایج نشان داد که اختلاف امتیاز کل سبک زندگی بین دو گروه از نظر آماری معنی دار بود.

………..

سوالات تحقیق:

سوال اصلی:

 

سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت در بیماران تحت جراحی گرافت عروق قلب چگونه است؟

 

سوالات فرعی:

 

۱- مولفه مدیریت استرس از سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت در بیماران تحت جراحی گرافت عروق قلب چگونه است؟

۲- مولفه رشد معنوی از سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت در بیماران تحت جراحی گرافت عروق قلب چگونه است؟

۳- مولفه مسئولیت پذیری از سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت در بیماران تحت جراحی گرافت عروق قلب چگونه است؟

۴- مولفه روابط بین فردی از سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت در بیماران تحت جراحی گرافت عروق قلب چگونه است؟

۵- مولفه وضعیت ورزشی از سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت در بیماران تحت جراحی گرافت عروق قلب چگونه است؟

۶- مولفه وضعیت تغذیه از سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت در بیماران تحت جراحی گرافت عروق قلب چگونه است؟

………….

 

 

2019-02-24
كد : 2221
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss