جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: بررسی سلامت سازمانی در کتابخانه¬های شهرداری اصفهان بر اساس مولفه¬های مایلز

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی سلامت سازمانی در کتابخانه­های شهرداری اصفهان بر اساس       مولفه­های مایلز

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

علم اطلاعات و دانش شناسي گرايش مديريت اطلاعات

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

توسعه و تکامل اشکال مختلف زندگي در جوامع انساني، سازمان‌هاي متنوع و متعددي را بوجود آورده است. توسعه نيازمندي‌هاي متعددي که منشا آن تکامل و تغيير شکل زندگي انسان در جوامع مختلف مي‌باشد، بر اهميت سازمان افزوده است. تنوع و تعدد وظايف سازمان ايجاب مي‌کند که بر طبق اصول و موازيني تشکيل گردد.

آنچه در کليه سازمان‌هاي انساني مشاهده مي‌شود، و به اصطلاح وجه مشترک جميع آنها محسوب شده، اجتماع گروهي از افراد است که به طور دسته جمعي تحت رهبري سلسله مراتب سازماني با امکانات محدود به منظور تحقق مقاصد خاصي همکاري مي‌کنند. بدين ترتيب، سازمان عبارت است از ‌يک رشته روابط منظم و عقلايي که بين افرادي که وظايف پيچيده و متعددي را انجام مي‌دهند، و کثرت تعداد آنان به قدري است که نمي‌توانند با هم در تماس نزديک باشند، به منظور تامين هدف‌هاي مشترک خاصي برقرار مي‌گردد (اقتداري، ۱۳۷۰، ص ۱۰۴).

مديران در متن سازمان‌ها عمل کرده و تمام سازمان‌ها متشکل از افراد و اشياء هستند. چستر برنارد[۱]، پنج عنصر اصلي را که سازمان از آن تشکيل مي‌شود، شناسايي کرده است: ۱٫ بدنه؛ ۲٫ وابستگي متقابل؛ ۳٫ منابع؛ ۴٫ توان عمل؛ و ۵٫ محصول. با استفاده از اين مفاهيم، وي هر دو نفر ‌يا بيش از دو نفر (بدنه) را که به اين نتيجه برسند که مي‌توانند با همکاري (وابستگي متقابل) به اهداف مشترک برسند و منابعي نظير پول، مواد اوليه، کار و وقت خود (منابع) را در اختيار گيرند و از آن براي انجام فعاليت‌ها (توان عمل) استفاده کنند تا به نتيجه دلخواه (محصول) برسند،‌ يک سازمان مي‌داند. کتابخانه‌ها تمام اين مشخصات را دارند، افراد در آنها براي فراهم آوري اطلاعات کار کرده و منابع مختلف را که براي فراهم آوري دسترسي به اطلاعات سازمان داده‌، به کار مي‌گيرند.

سازمان‌ها واحدهاي اجتماعي هستند که براي دستيابي به اهداف معين شکل گرفته‌اند. انسان‌ها از آن جهت به سازمان پيوسته که اهداف آن را تا حدي با اهداف شخصي و ‌يا حرفه‌اي خود ‌يکي مي‌دانند. سازمان رشد و تغيير کرده و اهداف آن نيز تغيير مي‌کنند. اهداف سازمان ممکن است چنان تغيير کند که بنيانگذاران آن به زحمت بتوانند آن را بازشناسند (اونز، ۱۳۸۸، ص ۷۰).

چالش محوري مديريت در قرن جاري اين است که سازمان، نقش پيشگام در امر دگرگوني داشته باشد. بايد توجه داشت که تغييرات و تحولات سازماني داراي پيامدهايي است و هر سازماني که با تغيير و تحول مواجه مي‌شود بايد با اين پيامدها به روش مناسبي برخورد نمايد. شايد تغييرات ژرف موثر بر افراد، دگرگوني‌هايي نظير تغيير در باورها، ارزش‌ها و مفروضات باشد که نتيجه آن تاثيرگذاري بر عملکرد افراد و در نتيجه، تاثيرگذاري بر سلامت سازماني است. تغييرات مي‌توانند انگيزه و شوق و نگرش کارکنان را تحت تاثير قرار داده و بر عملکرد آنان تاثير گذاشته و سلامت سازمان را دستخوش تغيير نمايند (توفيقي و همکاران، ۱۳۸۹).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱]. Chester Barnard

2019-03-12
كد : 26335
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss