جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی علتهای اساسی انحرافات موجود بین بودجه مصوب وعملکرد واقعی در شرکت ملی صنایع پتروشیمی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی علتهای اساسی انحرافات موجود بین بودجه مصوب وعملکرد واقعی در شرکت ملی صنایع پتروشیمی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

بودجه ریزی از دیرباز به عنوان یکی از فنون و روش های مؤثر در حصول موفقیت موسسات صنعتی و تولیدی شناخته شده است. در حقیقت بودجه ریزی به معنی برنامه ریزی و کنترل است. در یک شرکت موفق و بهره مند از یک بودجه ریزی مطلوب، دقت در پیگیری اجرای بودجه به همان دقت و اهمیتی نیاز دارد که برای تهیه و تنظیم بودجه صرف می شود. زیرا در صورت کنار گذاردن و بایگانی بودجه مصوب، در حقیقت کوشش انجام شده برای تهیه و تنظیم آن هدر رفته و یک اتلاف هزینه محسوب خواهد شد. بهره مندی عملی از بودجه مصوب منوط به آن است که مدیران اجرای موسسه آن را پیگیری نموده و مشخص نمایند آیا هزینه ها و مخارج مورد کنترل قرار می گیرد (خوش نظر و همکاران، ۱۳۸۰).

……

مرور منابع:

بختیاری و همکاران (۱۳۸۵) علل اساسی انحراف بودجه مصوب با عملکرد و ارائه راهکارهای مناسب در شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران را مورد بررسی قرار دادند. آنها موانع ساختاری، موانع زمینه ای و موانع رفتاری را در این زمینه مورد بررسی قرار دادند. به طور کلی آنها استفاده از توانایی، تخصص و نظرات کارشناسان مالی و حسابداری، راه اندازی سیستم های تأمین اعتبار و حسابرسی داخلی، پیاده سازی سیستم جامع مالی و آموزش کلیه کارکنان را از عوامل کاهش انحراف عملکرد از بودجه مصوب اعلام کردند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- عوامل قانونی باعث انحراف عملکرد از بودجه مصوب در شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سال های مورد مطالعه می شود.

۲- عوامل ساختاری باعث انحراف عملکرد از بودجه مصوب در شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سال های مورد مطالعه می شود.

۳- عوامل انسانی باعث انحراف عملکرد از بودجه مصوب در شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سال های مورد مطالعه می شود.

۴- عوامل ساختاری مهم ترین نقش را در انحراف موجود بین بودجه مصوب وعملکرد واقعی در شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سال های مورد مطالعه دارد.

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2781
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss