جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی عوامل مؤثر بر ترک خدمت مجازی (مطالعه موردی: بانک اقتصاد نوین)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی عوامل مؤثر بر ترک خدمت مجازی (مطالعه موردی: بانک اقتصاد نوین)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

اغلب در سیستم ادارى و منابع انسانى که شالوده سازماندهى، طراحى مشاغل و به کارگمارى افراد مناسب در جاى مناسب است، فردى به عنوان مدیر و مسئول منصوب مى‏شود که شاید کمترین آگاهى را از منابع انسانى و چگونگى آموزش و پرورش آنها دارد. در حالى که سازمانهاى موفق امروزى، مدیریت منابع انسانى را یکى از مهمترین بخشهاى سازمان خود مى‏دانند و معتقدند که استفاده صحیح از منابع انسانى ، اولویت دارترین بحث در سازمان است (Rahman et al., 2008).

……

مرور منابع:

در تحقیقی دیگر آسیب شناسی ابعاد مختلف ترک خدمت مجازی مورد بررسی قرار گرفت. نتایج این تحقیق نشان داد که تعارض بین اهداف فردی و اهداف سازمان، تناسب شغل با شخصیت، ویژگی های شغل، سبک مدیریت و ارزیابی عملکرد از عوامل سازمانی است که می تواند در ترک خدمت مجازی کارکنان تأثیر گذار باشد (فاریابی، ۱۳۸۹).

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- عوامل سازمانی بر ترک خدمت مجازی اثر دارد.

۲- عوامل فردی بر ترک خدمت مجازی اثر دارد.

۳- محیط خارجی و خانوادگی بر ترک خدمت مجازی اثر دارد.

………….

 

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

 

2019-02-25
كد : 2852
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss