جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی عوامل موثر بر تصمیم گیری خرید آنلاین دانشجویان (مطالعه موردی: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی عوامل موثر بر تصمیم گیری خرید آنلاین دانشجویان

(مطالعه موردی: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت)

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مديريت بازرگاني     گرایش:بين الملل

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

در دهه هاي اخير ميزان استفاده از اينترنت چند برابر شده است. تعداد كاربران اينترنت در دنيا درحال افزايش است، به طوري كه اينترنت به يكي از ضرورت هاي زندگي تبديل شده است  (Greenfield, 2000). همزمان با گسترش استفاده از اینترنت در حوزه های مختلف، تعداد مصرف کنندگان و خریداران کالاها و خدمات الکترونیک نیز افزایش چشمگیر داشته است. بطوریکه در کشوری توسعه یافته نظیر آمریکا تا سال ۲۰۱۳ حدود ۲۱۳ میلیارد دلار برآورد می شود (Evans, 2009). در کشور ما نیز میزان مبلغ کالا و خدمات الکترونیکی طی چهار ماهه نخست سال ۹۰، به ۷۴ میلیارد ریال رسیده که نسبت به زمان مشابه در سال گذشته ۶۸ درصد رشد داشته است (خبرگزاری مهر، ۱/۶/۱۳۹۰). مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت نیز در آخرین گزارش خود، شمار کاربران اینترنت در ایران را تا پایان ۶ ماهه نخست سال ۹۱ بالغ بر ۴۵ میلیون و ۵ هزار و ۶۴۴ نفر و ضریب نفوذ اینترنت در کشور را ۵۹٫۵ درصد اعلام کرده است. همچنین بر اساس گزارشات این مرکز  ۳ درصد کاربران اینترنت در ایران را نیز را گروه سنی ۱ تا ۱۰ سال،  ۱۰ درصد کاربران را گروه سنی ۱۰ تا ۱۹ سال ، ۴۰ درصد را گروه سنی ۲۰ تا ۲۹ سال، ۳۰ درصد را گروه سنی ۳۰ تا ۴۴ سال، ۱۵ درصد کاربران را گروه سنی ۴۵ تا ۵۹ سال، و ۲ درصد را گروه سنی بالای ۶۰ درصد تشکیل می دهند (خبرگزاری مهر،۳۱/۱/۱۳۹۲). از طریف دیگر استفاده از تکنولوژیهای اطلاعاتی و ارتباطی برای انجام مبادلات الکترونیکی با سرعت فزاینده ای در حال رشد است. این در حالی است که پذیرش این نوع تکنولوژی ها جهت انجام مبادلات تجاری و خریدهای آنلاین، با موانع بسیاری مواجه می باشد که این امر در کشور ما ایران نیز که به لحاظ میزان آمادگی الکترونیکی در سال ۲۰۰۶ در رتبه ۵۴ از میان ۶۰ کشور قرار داشت، نمود بیشتری پیدا کرده است. از این رو كسب و كارهاي اينترنتي براي سودآوري بيشتر مي­بايست از اولويت­هاي مشتريان خود نسبت به كاركردها و خدمات ارائه شده توسط فروشگاه باخبر باشند  (نظری و همکاران، ۱۳۹۱). شاوپ و بلنگر (۲۰۰۵)، با بررسي فرايند خريد مدعي شدند تسهيلات، اعتماد و تحويل كالا، كيفيت درك شده از محصول و يا خدمت مورد معامله، امنیت و قابليت به كارگيري وب سایت،  از ويژگي اصلي تأثيرگذار بر تجربه خريد هستند  .(Shaup and Belanger, 2005). چرا که قصد خريد اينترنتي به منزله متغير مهمي كه تعيين كننده رفتار خريد نهايي است، خود پيامد ارزيابي معيارهايي شامل كيفيت پايگاه اينترنتي، جستجوي اطلاعات و ارزيابي محصول توسط مشتري است (Poddar et al., 2009; Shaup and Belanger, 2005). درحقيقت قصد خريد اينترنتي انعكاس دهنده تمايل مشتري به خريد از طريق پايگاه اينترنتي است (نظری و همکاران، ۱۳۹۱). اگرچه فروشگاههاي اينترنتي رايجترين نمود تجارت الكترونيك هستند، اما بسياري از پايگاه هاي اينترنتي در كمك به بنگاه ها در رسيدن به اهداف سودآوري خود ناموفق عمل كرده اند. كرني[۱] (۲۰۰۱)، دريافت كه ۸۲ درصد خريداران اينترنتي بدون نهايي كردن سفارش، فرآيند خريد اينترنتي خود را نيمه كاره رها مي­كنند. كين[۲] (۱۹۹۹)  نيز بيان داشته، پايگاه هاي اينترنتي در ارائه تجربه خريد رضايت بخش، ناتوان هستند(نظری و همکاران، ۱۳۹۱).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱] Kearney, 2001

[۲] Kane, 1999

2019-03-08
كد : 19466
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss