جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی عوامل موثر بر روند تغییرات کمی و کیفی صنعت گردشگری در شهر لاهیجان (در سه دهه اخیر)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی عوامل موثر بر روند تغییرات کمی و کیفی صنعت گردشگری در شهر لاهیجان

(در سه دهه اخیر)

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

جغرافيا  گرايش برنامه ریزی توریسم

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

مدتي است كه در بسياري از محافل علمي و اجرائي كشور درباره‌ی ضرورت گسترش صنعت گردشگري سخن گفته می‌شود . ايجاد اشتغال، درآمد زائي، بهبود زیرساخت‌های اقتصادي، افزايش درآمدهاي مالياتي، ارتقاي زندگي كيفيت مردم و آشنایی بافرهنگ‌های ديگر، برخي از موضوعاتي است كه بر آن‌ها تأکید می‌شود . همچنين توسعه‌ی پايدار به‌عنوان پارادايم غالب قرن بيست و يكم به‌طور روزافزونی در گفتارها و نوشتارهاي صاحب‌نظران به‌عنوان تنها راه‌حل اساسي براي معضلات موجود جهاني، به‌ویژه مشكلات زیست‌محیطی مطرح می‌شود. بخش گردشگري هميشه با پژوهش‌های توسعه همراه نبوده، بلكه دل‌مشغولی عمده پژوهشگران توصيف پويايي توسعه بوده است . مسائلی از قبيل كاهش منابع و توزيع نامناسب آن، توانايي رقابت، جهانی‌شدن و امنيت  ازجمله موضوع‌های عمده بحث و مذاكره بوده‌اند .

مسئله گردشگري غالباً به‌عنوان موضوعي حاشیه‌ای در كنار بحث اصلي وجود داشته است . اما در حال حاضر برنامه‌ریزی براي توسعه پايدار می‌تواند از گردشگري به‌عنوان يك راهبرد استفاده نمايد. همان‌طور كه دراین‌باره گفته می‌شود رويكرد زير بنايي كه هم‌اکنون در برنامه‌ریزی صنعت گردشگري و ساير انواع توسعه به كار می‌رود، رويكرد رسيدن به توسعه پايدار است . بر اساس روش توسعه پايدار بايد منابع طبيعي، فرهنگي و ساير منابع براي استفاده مداوم در آينده حفظ شود و درعین‌حال براي جامعه‌ی كنوني سودمند و مفيد باشد. صحبت در خصوص نقش صنعت گردشگري در ارتباط با ساير عوامل رشد شهري نيست، زيرا در اين صورت گردشگران تنها سبب ازدحام و تراكم بیش‌ازحد شبکه‌های معيوب و ضعيف می‌شوند، بلكه گردشگري شهري يكي از شاخه‌های صنعت گردشگري است كه بايد با مطالعات شهري براي ارزيابي گذران اوقات فراغت و تفريح و گردشگري در محيط شهري همراه باشد، كه به اصلاح چرخه زندگي بينجامد . شهر لاهيجان به‌عنوان يك شهر تاريخي در ناحيه معتدل و مرطوب خزري، با داشتن نقاط قوت بسيار ازجمله مركزيت داشتن در منطقه ازنظر تاريخي و جاذبه‌های اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي و همچنين فرصت‌های بی‌شمار گردشگري تاريخي، تفريحي و طبیعت‌گردی می‌تواند  تبديل به یک‌قطب گردشگري منطقه‌ای يا حتي فرا منطقه‌ای شود . بامطالعه به روش سيستمي در شهر لاهيجان، حوزه نفوذ و منطقه‌ی پيراموني آن و همچنين ارزيابي اثرات زیست‌محیطی صنعت گردشگري می‌توان به ارائه راهكارهاي مناسب جهت حفظ طبيعت از آسیب‌ها و پايداري منابع براي آيندگان كمك كرد . اميد است  با تعميم نتايج به‌دست‌آمده از اين تحقيق به الگوي مناسبي براي برنامه‌ریزی گردشگري شهري به‌عنوان راهبرد توسعه پايدار دست‌یافت.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-08
كد : 19484
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss