جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی عوامل موثّر بر پذیرش آموزش الکترونیکی در سطح شهر اصفهان با استفاده از مدل موفقیت سیستم‌های اطلاعاتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: بررسی عوامل موثّر بر پذیرش  آموزش الکترونیکی در سطح شهر اصفهان با استفاده از مدل موفقیت سیستم‌های اطلاعاتی

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی فناوری اطلاعات(گرایش تجارت الکترونیک)

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

امروزه کشورهای مختلف جهان از ساختارهای آموزشی مختلفی برخوردار می باشندکه طبیعتاً ساختارهای فوق در هر کشور بنابر سیاست‌ها، برنامه‌ها  و اهداف مورد نظر آن کشور متفاوت میباشند.در طی سال‌های اخیر کشور ایران نیز با توجه به ناکارآمدی نظام‌های آموزشی گذشته در تحقق اهدافی نظیر تناسب تولیدات نظام آموزشی با بازار کار، برخورداری از راهبردها و رویکردهای نوین آموزشی، برخورداری و بهره‌برداری از فنآوری روز در ابعاد مختلف آن و … دستخوش تحولاتی نه چندان گسترده و بعضا موردی بوده است.

موقعیت آموزش الکترونیکی در دنیا رایج اما در ایران چندان فراگیر نشده است و فقط چند دانشگاه معدود اقدام کرده اند.

یکی از تغییرات اساسی جامعه امروز ظهور فناوری اطلاعات و ارتباطات است که منافع زیادی را به همراه دارد.با وجود مزایای بالقوه متعدد، توسعه و استقرار این فناوری‌ها برای برخورداری از این مزایا کافی نیست، بلکه باید این فناوری توسط کاربران به کار گرفته شود. در صورت عدم پذیرش و به‌کارگیری فناوری جدید توسط کاربران، سرمایه گذاری در حوزه مورد نظر بی نتیجه خواهد بود.با توجه به اهمیت این موضوع، پژوهش های زیادی در این مورد در کشورهای مختلف انجام شده است که دغدغه اصلی آنها، پذیرش و به‌کارگیری فناوری جدید و از جمله مهمترین آنها، فناوری اطلاعات و ارتباطات و آموزش الکترونیک بوده است. به طور کلی آموزش الکترونیک اجرای فرآیند تعلیم و تربیت از طریق امکانات نوین ارتباطی به ویژه شبکه اینترنت است که نسبت به روشهای سنتی آموزش و پرورش دارای مزایای قابل توجهی است.

اگر آموزش الکترونیک توسط افراد پذیرفته شده و به کار گرفته شود مزایای متعددی را برای آنان به همراه خواهد آورد.بنابراین درک و تاثیرگذاری بر پذیرش جویندگان علم از آموزش الکترونیک حیاتی است.(همنر،۲۰۰۹)

فقط سرمایه‌گذاری و فراهم کردن تجهیزات و  امکانات مورد نیاز  نمی‌تواند به برخورداری جامعه از مزایای آموزش الکترونیک منجر شود.(سوسیلوکس چاناسوک و پاراسونگ پلنت پورکرانگ، ۲۰۰۸)

برای برخورداری از مزایای بالقوه آموزش الکترونیک باید پذیرش آن در جامعه مد نظر قرار گیرد.در این پژوهش به بررسی عوامل موثر بر پذیرش آموزش الکترونیک در ایران و در سطح شهر اصفهان پرداخته شده است.مدل پژوهش، مدل موفقیت سیستم‌های اطلاعاتی است.این مدل در مطالعات متعدد برای تشریح پذیرش و به کارگیری سیستم‌های اطلاعاتی مورد استفاده قرار گرفته است و اعتبار آن تایید شده است.(گوتلینگ۲۰۰۷)

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-08
كد : 19448
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss