جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی فاکتورهای موثر بر مدیریت ریسک IT در سازمان های ایرانی(مطالعه موردی: سازمان امور اقتصادی و دارایی خوزستان)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی فاکتورهای موثر بر مدیریت ریسک IT در سازمان های ایرانی(مطالعه موردی: سازمان امور اقتصادی و دارایی خوزستان)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

توسعه فناوری اطلاعات آثار و تبعات مثبتی در عرصه های مختلف اقتصادی و جوامع بهره بردار از این فناوری ها گذاشته است (دستجردی، ۱۳۸۸). تجارت نوین نیازمند ابزارها و زیر ساخت های مناسبی برای گسترش فرآیند های اقتصادی است. ریسک فناوری اطلاعات یکی از مولفه های پراهمیت ریسک عملیاتی سازمان محسوب می گردد. امروزه به علت وابستگی فزاینده فضای کسب وکار به IT و فرآیندهای خودکار و ذخایراطلاعات ، مدیریت ریسک IT به عنوان یکی از عناصر مجزای عملیاتی ظهوریافته است (رجب زاده و همکاران، ۱۳۸۹).

……

مرور منابع:

رجب زاده و همکاران (۱۳۸۹) عوامل موثر بر ايجاد ريسك در زنجيره تامين الكترونيكي و تاثير آن بر عملكرد سازماني را مورد مطالعه قرار دادند. نتایج آنها نشان داد که ریسک های استراتژیک، عملیاتی و قانونی بر ايجاد ريسك در زنجيره تامين الكترونيكي مهم ترین نقش را دارند. همچنین آنها دریافتند که ریسک های فناوری بر روی عملکرد اثر منفی دارند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی تحقیق:

۱- ریسک های پنج گانه بانکداری الکترونیک تأثیر معنی دار بر مدیریت ریسک IT در سازمان امور اقتصادی و دارایی خوزستان دارند.

­ فرضيه­های فرعی :

۲- ریسک استراتژیک تأثیرمعناداری بر مدیریت ریسک IT دارد.

۳- ریسک عملیاتی تأثیرمعناداری بر مدیریت ریسک IT دارد.

۴- ریسک تکنولوژیکی تأثیرمعناداری بر مدیریت ریسک IT دارد.

۵- ریسک اعتباری تأثیرمعناداری بر مدیریت ریسک IT دارد.

۶- ریسک قانونی تأثیرمعناداری بر مدیریت ریسک IT دارد.

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2541
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss