جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی فاکتورهای موثر بر پذیرش فناوری های جدید در بازاریابی توسط مدیران با استفاده از مدل پذیرش فناوری و ایجاد شاخص پذیرش فناوری به کمک سیستم استنتاج فازی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید
  • عنوان پروپوزال: بررسی فاکتورهای موثر بر پذیرش فناوری های جدید در بازاریابی توسط مدیران با استفاده از مدل پذیرش فناوری و ایجاد شاخص پذیرش فناوری به کمک سیستم استنتاج فازی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

با وجود توسعه چشمگیر فناوریهای جدید، برخی سازمانهای مالی نیاز به پذیرش چنین فناوریهایی را به‌طور كامل به‌دست فراموشی سپرده اند و یا اینكه نسبت به تصمیم گیری درباره فرایندهای پذیرشی مربوط و اقدام به پیاده سازی آن با سرعت بسیار پایینی حركت می‌كنند . برخی از مدیران مالی تمایل دارند تا بهترین فناوریهای موجود دردنیای تجارت را به‌كار گیرند ، در عین حال به‌نظر می رسد كه بسیاری از آنها گرایش به چشم پوشی از اثرات انسانی و سازمانی این فناوریها دارند‌. جامعیت این فناوریهای جدید و تواناییهای بالقوه آن را می‌توان در واقع به عنوان منبع بالقوه ای از ضعف در نظر گرفت . دلیل این امر ناتوانی مدیران مالی نسبت به استفاده از این فناوریها برابر رقبای خود یا ناتوانی شان در بهره برداری از فرصتهای ناشی از این فناوریها است . جهت حل مسئله بایستی قابلیتهای این فناوریها ، كفایتشان برای كسب و كار ، امكان بهره برداری از مزایای آن و تلاش در جهت كسب ذهنیتی نو از مدیریت را درك كرد . در عین حال ، درك نحوه ارتباط دقیق فناوریهای جدید با سیستمهای اطلاعاتی و نیز چگونگی تضمین تداوم كسب و كار با توجه به امنیت چنین فناوریهایی ، بسیار ارزشمند است (رسولی و باقری نژاد، ۱۳۸۹).

……

مرور منابع:

کاظمی و بایایی (۱۳۸۷) کاربرد فراگیری الکترونیکی در سازمان را مورد مطالعه قرار دادند. آنها در پژوهش خود ضمن تشریح ویژگی های فراگیری الکترونیکی، کاربرد فراگیری الکترونیکی در سازمان و جایگاه آن در خط مشی های سازمان، چالش های پیش روی استفاده از فراگیری الکترونیکی در سازمان را مورد مطالعه قرار دادند. آنها نتیجه گیری کردند که فناوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطی امکاناتی را فراهم ساخته اند که با استفاده از آنها می توان هزینه های فراگیری در سازمان را کاهش داد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

 

  1. بین برداشت ذهنی مدیران از مفید بودن فن آوری های جدید بازاریابی و میزان پذیرش این فناوری ها رابطه معناداری وجود دارد.
  2. بین برداشت ذهنی مدیران از آسانی استفاده فن آوری های جدید بازاریابی و میزان پذیرش این فناوری ها رابطه معناداری وجود دارد.۳- بین تصمیم به استفاده مدیران نسبت به فن آوری های جدید بازاریابی و میزان پذیرش این فناوری ها رابطه معناداری وجود دارد…………..
  3. ۴-بین استفاده عملی مدیران از فناوری های جدید بازاریابی و میزان پذیرش این فناوری ها رابطه معناداری وجود دارد.
  4. ۲- بین نگرش مدیران نسبت به فن آوری های جدید بازاریابی و میزان پذیرش این فناوری ها رابطه معناداری وجود دارد.

 

2019-02-26
كد : 3021
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss