جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی فرصت ها و موانع کارآفرینی در دفاتر پلیس +۱۰ در منطقه ۳ تهران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی فرصت ها و موانع کارآفرینی در دفاتر پلیس +۱۰ در منطقه ۳ تهران

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

طی سال‌های اخیر ورود جوانان جویای کار و کاهش تقاضا برای نیروی کار بحران اشتغال را در کشور تشدید نموده است که باید به صورت بنیادی مورد توجه دولتمردان قرار گیرد. در این بین ورود دانشگاهیان به این حیطه نیز می‌تواند بسیار مؤثر باشد. رویارویی صحیح و تدابیر خاص برای حل معضل بیکاری مبتنی بر پژوهش و مطالعه ضرورت دارد. با توجه به میزان رشد جمعیت در دو دهه‌ی گذشته بیکاری را می‌توان مهمترین چالش اجتماعی چند دهه‌ی آینده به حساب آورد. پیامدهای این بحران گسترش فقر و  افزایش پدیده‌های ناگوار اجتماعی است (بابایی، ۱۳۸۳).

کارآفرینی را در کل می‌توان ایجاد کسب‌ و کارهای نوآورانه تلقی کرد. فعلاً در کشور ما نظام آموزش‌دهنده‌ی دانشگاه‌ها، افرادی را پرورش می‌دهد که فقط می‌توانند شکاف‌های شغلی تعریف شده را پرکنند و بنابراین باید حرکتی عظیم در راستای تولید کارآفرینان در دانشگاه‌ها به عنوان قطب علمی کشور صورت گیرد که این به معنای اتصال دانشگاه با صنعت و فناوری است. کارآفرینان باید فرصت‌شناس باشند؛ نظام آموزشی دانشگاه مبتنی بر یادگیری نیست، آموزش مبتنی بر تعلیم است و این خود عاملی برای عدم پرورش افراد کارآفرین است (بدری و همکاران، ۱۳۸۵).

پروژه راه اندازي دفاتر خدمات الكترونيكي پليس+۱۰ با هدف واگذاري بخشي از وظايف نيروي انتظامي به بخش خصوصي و به منظور جلوگيري از سرگرداني و اتلاف وقت شهروندان براي دريافت خدمات مورد نياز آن ها از سوي مسئولان وقت ناجا در سال ۸۲ كليد خورد تا به اين ترتيب ارائه خدماتي چون تعويض و صدور المثني گواهينامه، صدور خلافي، صدور گذرنامه، تشخيص هويت، نظام وظيفه و كارهايي از اين قبيل به اين دفاتر سپرده شود.

……

مرور منابع:

زالی و رضوی (۱۳۸۷) آموزش کارآفرینی در دانشگاه ها را مورد تحلیل قرار دادند. این مطالعه به صورت کتابخانه ای و با جمع آوری و تحلیل مطالعات معتبر داخلی و خارجی در این زمینه انجام شده است. نتایج مطالعه نشان داد که آموزش کارآفرینی می تواند یکی از روش های موثر در گسترش کارآفرینی در بین دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه باشد. همچنین یافته های این مطالعه نشان داد که آموزش های کارآفرینی باید به هر دو شیوه نظری و عملی انجام شود تا بتواند اثربخش باشد و دانشجویان را به طور اساسی با مفاهیم و روش های عملی کارآفرینی آشنا سازد.

………..

سوالات تحقیق:

سئوالات /فرضيه­های اصلی تحقيق:

۱- مهم ترین فرصت های کارآفرینی در دفاتر پلیس +۱۰ در منطقه ۳ تهران کدامند؟

۲- مهم ترین موانع کارآفرینی در دفاتر پلیس +۱۰ در منطقه ۳ تهران کدامند؟

 

­۹-۲-۲٫ سئوالات /فرضيه­های فرعی تحقيق:  

۱- آیا عوامل ساختاری از موانع کارآفرینی در دفاتر پلیس +۱۰ در منطقه ۳ تهران می باشد؟

۲- آیا عوامل قانونی از موانع کارآفرینی در دفاتر پلیس +۱۰ در منطقه ۳ تهران می باشد؟

۳- آیا عوامل مادی از موانع کارآفرینی در دفاتر پلیس +۱۰ در منطقه ۳ تهران می باشد؟

۴- آیا عوامل انسانی از موانع کارآفرینی در دفاتر پلیس +۱۰ در منطقه ۳ تهران می باشد؟

۵- آیا عوامل ساختاری از فرصت های کارآفرینی در دفاتر پلیس +۱۰ در منطقه ۳ تهران می باشد؟

۶- آیا عوامل قانونی از فرصت های کارآفرینی در دفاتر پلیس +۱۰ در منطقه ۳ تهران می باشد؟

۷- آیا عوامل مادی از فرصت های کارآفرینی در دفاتر پلیس +۱۰ در منطقه ۳ تهران می باشد؟

۸- آیا عوامل انسانی از فرصت های کارآفرینی در دفاتر پلیس +۱۰ در منطقه ۳ تهران می باشد؟

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2805
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss