جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی میزان استفاده و اهمیت تکنیک های حسابداری مدیریت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی میزان استفاده و اهمیت تکنیک های حسابداری مدیریت

قسمت هایی از پروپوزال:

سؤالات تحقیق:

۱- آیا در تصمیم گیری های شرکت های پذیرفته شده در بورس از تکنیک های بودجه بندی عملیاتی استفاده می شود؟

۲- آیا در تصمیم گیری های شرکت های پذیرفته شده در بورس از تکنیک های مدیریت وجوه نقد استفاده می شود؟

۳ ……

مرور منابع:

مگدی[۱] (۲۰۰۹) اثر ويژگي هاي شركت بر روش هاي حسابداري مديريت را مورد مطالعه قرار داد. این مطالعه یک تحقيقي تجربي با استفاده از داده هاي شركت هاي بريتانيايي بوده است. نتايج به دست آمده از روش پرسشنامه اي نشان مي دهد كه عدم اطمينان محيطي، قدرت چانه زني مشتريان، عدم تمركز، اندازه، تكنولوژي توليد پيشرفته، مديريت كيفيت جامع و توليد به هنگام عواملي هستند كه مي توانند تفاوت در شيوه هاي مورد استفاده در حسابداري مديريت را توضيح دهند.

………..

تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

حسابداری مدیریت: عبارت است از فرایند شناسی . اندازه گیری، جمع اوری، تجزیه و تحلیل، تدارک و مشارکت و ارتباط با اطلاعات مالی مورد استفاده مدیریت در برنامه ریزی و ارزیابی و کنترل عملیات داخلی سازمان (انجمن علمی حسابداران آمریکا، ۲۰۰۲).

………….

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

[۱] – Magdy

2019-02-24
كد : 2276
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss