جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی نقش اطلاعات حسابداری در تصمیم گیری های مالی مدیران بانک مسکن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی نقش اطلاعات حسابداری در تصمیم گیری های مالی مدیران بانک مسکن          

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

بخش عمده اطلاعاتی که در سازمان ها جهت تصمیم گیری مدیران مورد نیاز است، اطلاعات حسابداری می باشد. بیشتر تصمیم های مدیران را تصمیم گیری های اقتصادی و انتخاب راهکار هایی که به حداکثر کردن سود، حداقل نمودن هزینه و قیمت تمام شده منجر می شود، تشکیل می دهد. از آنجا که حسابداری در پی اندازه گیری و ارائه اطلاعات اقتصادی به استفاده کنندگان جهت قضاوت و تصمیم گیری های آگاهانه است، آن را به عنوان یک سیستم اطلاعات می شناسیم. بنابراین برای موفقیت سازمان ها و نهادها با توجه به اهمیت و تأثیرگذاری گزارش های قابل استخراج و ارائه از سیستم اطلاعاتی حسابداری، مدیران در تصمیم گیری های خود نیازمند بهره برداری صحیح از اطلاعات با کیفیت این سیستم می باشند (دستگیر و همکاران، ۱۳۸۲ ).

……

مرور منابع:

Eker (2009) اثر سیستم حسابداری مدیریتی را روی عملکرد مدیران سطوح متوسط ترکیه مورد بررسی قرار داد. برای بررسی این رابطه، داده ها از طریق بررسی از ۱۵۰ مدیر که در کارهای حسابداری و دپارتمان های مالی در ۵۰۰ تجارت سطح بالا در ترکیه مشغول به کار بودند، بدست آمد. نتایج این مطالعه نشان داد که اثر متقابل معنی داری بین اطلاعات سیستم حسابداری مدیریت و عملکرد بالای مدیریت وجود دارد. همچنین نتایج نشان داد که مدیران با عملکرد بالا بیشتر از اطلاعات مفید حسابداری استفاده می کنند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی:

– ویژگی های سیستم اطلاعات حسابداری بانک مسکن بر تصمیم گیری مدیران تأثیر دارد.

فرضیه های فرعی:

– سیستم حسابداری بانک مسکن اطلاعات مورد نیاز مدیران این بانک را فراهم آورده است.

– بین وضعیت موجود سیستم حسابداری بانک مسکن و وضعیت مطلوب تفاوت وجود ندارد.

– سیستم اطلاعات حسابداری بانک مسکن از کیفیت مناسب برخوردار بوده و قابل اتکا می باشد.

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2741
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss