جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی نقش اعمال مدیریت مؤثر بازاریابی و مشتری مداری در جذب و حفظ مشتری

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی نقش اعمال مدیریت مؤثر بازاریابی و مشتری مداری در جذب و حفظ مشتری

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

بازاريابي يک مفهوم کلي است که در هر منطقه جغرافيايي اعم از شهر ، استان ، کشور و يا بين کشورها و در سطح بين المللي مي تواند انجام پذيرد.البته در هر سطح ملاحظات خاص آن وجود دارد که فعاليت بازاريابي را تحت الشعاع خود قرار مي دهد. فعاليتهاي بازاريابي در سطح بين المللي با پيچيدگي بيشتري نسبت به بازاريابي در داخل کشور يا منطقه بومي مواجه است.عواملي از جمله فرهنگ،فضاي سياسي ، عوامل اقتصادي و سطح تکنولوژي خاص هر کشور و عدم آشنايي با عناصر مذکور موجبات چنين پيچيدگي هايي را فراهم مي کنند .هر فرد و هر کشور ويژگيهاي منحصر به فرد خود را دارد.با توجه به اين تفاوتها،هرگز نمي توان تجربه يک کشور را در مورد کشور ديگري مورد استفاده قرار داد.در صورتي که مشتريان ، رقبا ، کانالهاي توزيع و رسانه هاي موجود در کشورهاي مختلف متفاوت باشند در اين صورت ضروري است که برنامه و فعاليتهاي بازاريابي با توجه به شرايط تغيير کند( Daniels et al., 2004).

……

مرور منابع:

رنجبریان و براری (۱۳۸۸) بازاريابي رابطه مند را به عنوان رويکردي براي بهبود رضايت مشتري مورد مطالعه قرار دادند. سازمان ها با درکي که از اهميت رضايت مشتري کسب کرده اند، به تدريج در حال فاصله گيري از بازاريابي سنتي و گرايش به سمت بازاريابي رابطه مند مي باشند. با توجه به اهميت اين رويکرد براي سازمان هاي امروزي، اين مقاله ارتباط بنيان هاي بازاريابي رابطه مند از جمله اعتماد، تعهد، ارتباطات، مديريت تعارض و شايستگي را با رضايت مشتري از خدمات بانکي مورد بررسي قرار داده است. مقاله حاضر يک مطالعه توصيفي است که به روش همبستگي از نوع رگرسيون چند متغيره انجام شده است و جامعه آماري آن ۱۶۰ نفر از مشتريان بانک سامان در شهرستان اصفهان مي باشد. ابزار گردآوري داده ها در اين تحقيق پرسشنامه و داده ها نيز با روش رگرسيون مورد تجزيه و تحليل قرار گرفته است. نتايج اين تحقيق نشان مي دهد که به ترتيب الويت، شايستگي (۲۵۳/۰)، ارتباطات (۲۰۴/۰)، اعتماد (۱۳۶/۰) و مديريت تعارض (۰۹۵/۰) بر رضايت مشتري از خدمات بانک سامان رابطه داشته، اما تعهد رابطه معناداري با رضايت آن ها نداشته است.

Johnson (2009) نقش مدیریت موثر بازاریابی صادراتی را در جذب مشتری برای محصولات کشاورزی بررسی نمود. مطالعه وی در غالب پرسشنامه و به صورت پیمایشی از تولید کنندگان ، مسئولین و صادر کنندگان انجام گشت. نتایج او نشان دهنده نقش موثر مدیریت بازاریابی و مشتری مداری در بالا بردن کمی مشتریان بوده است. همچنین وی نتیجه گیری کرد که تعیین استراتژی مدیریتی موثر با بسیاری از عوامل از جمله سطح مشتری، متغیر های مالی و عملکرد تغییر می کند.

 

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه های اصلی:

۱- مدیریت موثر بازاریابی تأثیر مثبت و معنی دار بر حفظ و جذب مشتری در صادرات پسته کرمان دارد.

۲- مدیریت موثر مشتری مداری تأثیر مثبت و معنی دار بر حفظ و جذب مشتری در صادرات پسته کرمان دارد.

فرضیه های فرعی:

۱- عوامل محیطی تأثیر مثبت و معنی داری بر مدیریت مؤثر بازاریابی در صادرات پسته استان كرمان دارند.

۲- استراتژی های بکار گرفته شده تأثیر معنی داری در مدیریت مؤثر بازاریابی صادرات پسته استان كرمان دارند.

۳- عوامل محیطی تأثیر مثبت و معنی داری بر مدیریت مؤثر مشتری مداری در صادرات پسته استان كرمان دارند.

۴- استراتژی های بکار گرفته شده تأثیر مثبت و معنی داری در مدیریت مؤثر مشتری مداری صادرات پسته استان كرمان دارند.

۵- قیمت از نظر اهمیت اولین عنصر آمیخته بازاریابی در صادرات پسته کرمان می باشد.

………….

 

2019-02-24
كد : 2318
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss