جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی نقش انطباق فرد- محیط با تعهد حرفه ای و تعهد سازمانی کارکنان (مطالعه موردی: بانک سپه مشهد)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی نقش انطباق فرد- محیط با تعهد حرفه ای و تعهد سازمانی کارکنان (مطالعه موردی: بانک سپه مشهد)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

انطباق یا سازگاری فرد-محیط به عنوان سازگاری میان الگوهایی از ارزش‌های سازمانی و الگوهایی از ارزش‌های فردی تعریف شده است (چاتمن، ۱۹۹۱). همچنین کریستوف (‌۱۹۹۶) تناسب فرد-محیط را «سازگاری میان افراد و سازمان‌هایی که در آن کار می‌کنند» تعریف کرده است. بر این اساس محققان سازمانی تحقیقات خود را به سمت زمینه‌هایی سوق داده‌اند تا به متمایز ساختن جنبه‌های مختلف تناسب فرد- محیط بپردازند. اساساً تئوری تناسب فرد- سازمان مشخص می‌کند که ویژگی‌هایی در سازمان‌ها وجود دارند که دارای پتاسیل سازگاری با ویژگی‌ها و خصوصیات افراد هستند و همچنین مشخص می‌کند که رفتارها و نگرش‌های افراد تحت تاثیر درجه سازگاری یا تناسب میان افراد و سازمان‌ها قرار خواهند گرفت(جیمز و ساموئل، ۲۰۰۵).

……

مرور منابع:

عرب صالحی و همکاران (۱۳۹۰) رفتارهای کاهنده عملکرد و تعهد کارکنان را از دیدگاه قرارداد روانی و تعهدات عاطفی سازمانی را مورد مطالعه قرار دادند. جامعه آماری پژوهش شامل حسابرسان اجرایی در سطح ارشد در موسسه های حسابرسی خصوصی در سراسر ایران بود. نتایج پژوهش نشان داد که رفتارهای حرفه ای کاهنده کیفیت عملکرد و تعهد تحت تأثیر درک کارکنان از اجرا یا نقض قرارداد روانی و یا تعهدات عاطفی سازمانی قرار نمی گیرد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه های اصلی تحقیق:

۱- انطباق فرد- محیط بر تعهد حرفه ای کارکنان تأثیرگذار است.

۲- انطباق فرد- محیط بر تعهد سازمانی کارکنان تأثیرگذار است.

سوالات فرعی:

۱- انطباق فرد- شغل بر تعهد حرفه ای کارکنان تأثیرگذار است.

۲- انطباق فرد- گروه بر تعهد حرفه ای کارکنان تأثیرگذار است.

۳- انطباق فرد- سازمان بر تعهد حرفه ای کارکنان تأثیرگذار است.

۴- انطباق فرد- شغل بر تعهد سازمانی کارکنان تأثیرگذار است.

۵- انطباق فرد- گروه بر تعهد سازمانی کارکنان تأثیرگذار است.

۶- انطباق فرد- سازمان بر تعهد سازمانی کارکنان تأثیرگذار است.

………….

 

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

 

2019-02-24
كد : 2173
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss