جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی نقش دسترسی به اطلاعات و اخبار از طریق فضای مجازی و تاثیر آن بر توسعه حقوق اجتماعی در شهر یزد.

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی نقش دسترسی به اطلاعات و اخبار از طریق فضای مجازی و تاثیر آن بر توسعه حقوق اجتماعی در شهر یزد.

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

امروزه مسأله حقوق و رفاه اجتماعی چایگاه مهمی در اندیشه های مدیریتی، حقوقی، سیاسی و اجتماعی دارد. چرا که انسان به دلیل مدنی الطبع بودن، همواره در طول تاریخ نیازمند ارضای نیازهای حداقلی خود برای گذران زندگی بوده و مهم تریت دلیل گردآمدن انسان ها به دور یکدیگر و تشکیل جامعه، تدارک مشترک امنیت و نیازهای اجتماعی بوده است. انسان ها با توجه به تأمین نیازهایشان گرد هم می آیند، عقلانی رفتار می کنند و پایه های نظام اجتماعی مبتنی بر عقلانیت و توسعه را بنیان می نهند. از این لحاظ، حقوق اجتماعی هدف توسعه نبوده، بلکه خود توسعه محسوب می شود؛ یعنی دولت و جامعه ای را می توان توسعه یافته دانست که سطح حداقل یا متناسب زندگی را از جهات مسکن، آموزش، تغذیه، اشتغال، بهداشت و درمان برای یکایک افراد جامعه فراهم کرده باشد (مهدوی و میرزاپور، ۱۳۸۸: ۳۰).

……

مرور منابع:

موسی زاده (۱۳۹۰) مبانی حقوق اجتماعی را مورد بررسی قرار داد. در مطالعه وی ضمن آشنایی با زمینه های فکری حقوق اجتماعی، جایگاه این حقوق در اندیشه های اسلامی و غربی مورد بررسی قرار گرفت.

موثقی و عطارزاده (۱۳۹۱) نقش و تاثير فضاي مجازي بر جنبش هاي اجتماعي را مورد بررسی قرار داد. اين مطالعه فضايي را که اينترنت و دریافت اخبار و فناوري هاي جديد در اختيار جنبش هاي اجتماعي گذاشته اند، تحليل مي کند و در مطالعه اي موردي به بررسي رابطه اينترنت و رسانه هاي ديجيتالي با جنبش اجتماعي در مصر مي پردازد…………

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی:

۱- دسترسی به اطلاعات و اخبار از طریق فضای مجازی بر توسعه حقوق اجتماعی تأثیر دارد.

فرضیه های فرعی:

۲- وضعیت زیرساخت های شبکه ای اینترنت در شهر یزد در شرایط مطلوب می باشد.

۳- وضعیت استفاده از فضای مجازی توسط شهروندان یزدی خوب است.

۴- وضعیت دسترسی به سایت های اطلاع رسانی و خبری توسط کاربران شهر یزد در سطح مطلوب می باشد.

۵- وضعیت رعایت حقوق اجتماعی در شهر یزد ضعیف می باشد.

۶- دسترسی به اطلاعات و اخبار از طریق فضای مجازی بر حق رفاه از حقوق اجتماعی تأثیر دارد.

۷- دسترسی به اطلاعات و اخبار از طریق فضای مجازی بر آموزش از حقوق اجتماعی تأثیر دارد.

۸- دسترسی به اطلاعات و اخبار از طریق فضای مجازی بر امنیت از حقوق اجتماعی تأثیر دارد.

۹- دسترسی به اطلاعات و اخبار از طریق فضای مجازی بر اشتغال از حقوق اجتماعی تأثیر دارد.

۱۰- دسترسی به اطلاعات و اخبار از طریق فضای مجازی بر ارائه خدمات از حقوق اجتماعی تأثیر دارد.

………….

 

 

2019-02-26
كد : 2960
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss