عضویت در گروه تلگرام آسان داک: بررسی نقش سرمایه اجتماعی در امنیت محلات شهر تهران با رویکرد امنیت محله محور (مطالعه موردی محلات منطقه ۱۶ تهران)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

http://investingtips360.com/?klaystrofobiya=%D8%B3%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%87%D9%85-%D8%AF%D8%A8%D9%8A&158=13 دانلود پروپوزال آماده: ينظم ثنائي الخيارات وسيط أستراليا بررسی نقش سرمایه اجتماعی در امنیت محلات شهر تهران با رویکرد امنیت محله محور

jobba hemifrån packa أحصل على المال مجانا على الإنترنت (مطالعه موردی محلات منطقه ۱۶ تهران)

source  فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

http://asandoc.com/?dwonsnow3=%D8%A7%D9%84%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A%D8%A9-%D9%88%D8%B3%D8%B7%D8%A7%D8%A1-%D8%AD%D9%82%D9%8A%D9%82%D9%8A%D8%A9&cc6=cb علوم و فنون امنیتی و جنائی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

یکی از رسالت های پلیس محله اقدام به همکاری گسترده با نهادهای محلی و شهروندان به منظور حفظ بیشتر امنیت محلات است. چنان که پس از گذشت دو سال از اجرای این طرح در تهران شاهد افزایش امنیت و احساس امنیت در بین مردم بوده­ایم. وقتی می­گوییم پلیس محلی، یعنی اداره امور محله توسط ماموران پلیس، ولی زمانی که از امنیت محله محور سخن می­گوییم، منظور تامین امنیت محله و نهادهای حکومتی توسط مردم و نماینده­های مردم .

از مهم­ترین کارکردهای رویکرد محله محوری  source link احیای هویت محلات قدیمی الخيارات الثنائية فحم الكوك الكرز يوميا  و see url ایجاد هویت جدید برای محلات تازه شکل گرفته است. چرا که هویت افراد با هویت محله آن­ها عجین شده است و این محلات هستند که هویت افراد را شکل می­دهند و زمینه مناسب را برای پیش­گیری از جرم فراهم می­کنند. برای مثال در بافت­های فرسوده شهری به دلیل عدم توجه به الزامات کالبدی، اقتصادی، اجتماعی با از بین رفتن حس تعلق در این بافت­ها، زمینه­های لازم برای آسیب­های اجتماعی فراهم شده است. به همین خاطر امنیت اجتماعی در بافت­های فرسوده شهری یکی از دغدغه­های مدیریت شهری در دوران مدرن است. معمولاً این گونه محلات، مناطق امنی برای اجرای اعمال خلاف بزهکاران است. به علت وجود مکان­های مخروبه، نا امن و بی دفاع شهری و نبودن امکانات نظارت عمومی و کنترل اجتماعی در این مکان­ها، ناهنجاری­ها و آسیب­های اجتماعی بیشتری را مشاهده می­کنیم(افشارکهن،۵۴،۱۳۸۲).

با تحولات اقتصادی در سطح شهرها، بخش مرکزی اغلب کلان شهرهای امروزی کمتر مورد سکونت افراد قرار می­گیرد و جمعیت شهری به حومه­ها پناه می­برند. از این رو بررسی رهیافت­های جدید ارتقای اجتماعی در بافت­های فرسوده می­تواند به تدوین راهکارهای مناسب برای هر منطقه از سطح شهر کمک کند.

پلیس می­خواهد امنیت پایدار ایجاد کند اما اگر امنیت فقط مبتنی بر قدرت و بدون توجه به فرهنگ، باورها، اعتقادات، مشارکت مردم و … باشد، صرفاً یک امنیت موقت را به دنبال خواهد داشت. اما برای ایجاد یک امنیت پایدار توجه به مؤلفه­های بالا ضروری است.

انگیزه جرم و اندیشه آن نباید به وجود بیاید، اما چگونه؟

هرچقدر توجه به مبانی اخلاقی در جامعه بیشتر باشد شاهد کاهش ناهنجاری­های اجتماعی خواهیم بود. برای اجرای قانون و کاهش این ناهنجاری­ها ضمانت­هایی دارد، اولین آن  http://jesspetrie.com/?amilto=%D8%A7%D9%84%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A%D8%A9-%D8%A3%D8%AC%D9%87%D8%B2%D8%A9-%D8%A7%D9%84%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%81-%D8%A7%D9%84%D8%A2%D9%84%D9%8A ضمانت خودکنترلی http://theshopsonelpaseo.com/?syzen=%D8%A7%D8%B3%D9%87%D9%85-%D8%A8%D9%86%D9%83-%D9%88%D8%B1%D8%A8%D8%A9-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D9%8A%D9%87&341=d6 اسهم بنك وربة الاسلاميه  است که قوی ترین و کارآمدترین ضمانت اجرای قانون و عدالت است. قانون­گریزی باید در همگان یک ضد ارزش تلقی شود و افراد خود را موظف به اجرای عدالت و قانون­مداری بدانند(بیات،۴۱،۱۳۸۸).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

۹۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۵-۱۱-۰۸
كد : 19757
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss