جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی وسنجش مدل تعالی سازمانی EFQM درکتابخانه های عمومی استان کردستان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی وسنجش مدل تعالی سازمانی EFQM درکتابخانه های عمومی استان کردستان

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

هر سازمانی برای حرکت در مسیر تعالی و سرآمدی نیاز به مدلی دارد که براساس آن میزان موفقیت خود را در نیل به آرمانها و اهداف مورد ارزیابی قرار دهد. به عبارت دیگر میتوان گفت حصول به پایداری سازمانی مستلزم حرکت به سمت تعالی و بهبود بوده و همچنین دستیابی به تعالی سازمانی منجر به پایداری و بقاء سازمان می گردد. بنابراین حرکت در مسیر تعالی و سرآمدی برای سازمانهای امروزی یک نیاز و ضرورت اجتناب ناپذیر است (دهنویه و همکاران، ۱۳۸۵).

……

مرور منابع:

اقبال و همکاران (۱۳۸۸) کاربرد مدل تعالي EFQM با رويکرد سيستم اطلاعاتي پروفرما در ارزيابي عملکرد مديريت منابع انساني دانشگاه علوم پزشکي اصفهان را مورد بررسی قرار دادند. پژوهش حاضر کاربردي و از دسته مطالعات توصيفي بود که به صورت مقطعي انجام گرفت. جامعه پژوهش ۳۲ نفر از مديران ستادي و معاونين آنها در دانشگاه علوم پزشکي اصفهان در سال ۱۳۸۶ را شامل مي شد که به صورت سرشماري انتخاب شدند. ابزار گردآوري داده ها در اين پژوهش رويکرد سيستم اطلاعاتي پروفرما بر اساس مدل EFQM بود. مديريت منابع انساني دانشگاه علوم پزشکي اصفهان در اين ارزيابي ۵۱۶ امتياز به خود اختصاص داد که حوزه توانمند سازها ۲۹۴ و حوزه نتايج ۲۲۲ امتياز کسب نمودند. همچنين بيشترين درصد امتياز عوامل نه گانه بودند. رهبري ۶۱ درصد، خط مشي و استراتژي ۷۵ درصد، کارکنان ۵۸ درصد، منابع و شرکا ۵۲ درصد، فرآيندها ۵۳ درصد، نتايج مشتري ۴۳ درصد، نتايج کارکنان ۲۹ درصد، نتايج جامعه ۵۵ درصد و نتايج کليدي عملکرد ۵۲ درصد. اجراي رويکرد سيستم اطلاعاتي پروفرما در اين مدل، منجر به تهيه يک سيستم اطلاعاتي از نقاط قوت و ضعف در ۹ حوزه در مديريت منابع انساني دانشگاه علوم پزشکي اصفهان شد که بر اين اساس و با استفاده از منطق RADAR نقاط ضعف به عنوان حوزه هاي بهبود مورد مداخله قرار گرفت و تغييرات پيگيري شد.    ………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- جايگاه کتابخانه های عمومی استان کردستان در مدل EFQM در سطح مطلوب نمی باشد.

۲- فاصله جايگاه فعلي اين کتابخانه ها با وضعیت ايده آل زیاد مي باشد…………..

 

 

2019-02-25
كد : 2747
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss