جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی و تحلیل موانع بازرگانی محصولات اولویت دار در استان اصفهان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی و تحلیل موانع بازرگانی محصولات اولویت دار در استان اصفهان

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

در دنیای سراسر رقابت امروز، موفقیت هر کشور در گرو درک و شناخت از امکانات موجود و رفع موانع و مشکلات به منظور رشد و توسعه بیشتر در همه ابعاد و زمینه ها است. این امر مهم در کشور ما که سالیان دراز است تکیه بر درآمدهای نفتی داشته، بسیار ضروری و حیاتی به نظر می رسد (روستا و همکاران، ۲۰۰۲).

فرآیند تحولات اقتصادی و تجارت در جهان، ضرورت تطبیق هوشمندانه شرایط کشور با ساز و کارهای اقتصادی حاکم بر جهان را ایجاب کرده است. گسترش روند جهانی سازی و پیوستن اغلب کشورها به سازمان تجارت جهانی در راستای کاهش موانع تجاری بین کشورها، منجر به افزایش روزافزون رقابت در سطح بین الملل شده است، به گونه ای که اگر کشوری از قابلیت ها و توانمندی های لازم برای مقابله با این رقابت فشرده بین المللی برخوردار نباشد، تضمینی در مقابل بقای آن در اقتصاد پویا و پیچیده امروز وجود نخواهد داشت (اخوی، ۱۹۹۶).

……

مرور منابع:

اسکویی (۱۳۸۸) شناسایی موانع و تنگناهای زیرساختی بخش بازرگانی استان ها برای تقویت صادرات کالاها و خدمات قابل صدور را مورد مطالعه قرار داد. جامعه آماری این بررسی را صادر کنندگاه استان های تحت بررسی تشکیل می دادند. نتایج این پژوهش نشان داد که بیشتر محصولات صادراتی استان مربوط به صنایعی است که نیاز چندانی به فناوری ندارد و بیشتر حجم تولیدات مربوط به مواد اولیه و کشاورزی است. همچنین نتیجه گیری شد که یک صادرکننده در فرآیند صادرات مجبور است به ۹ دستگاه اجرایی مراجعه کند. تعدد این دستگاه ها و ناهماهنگی بین آنها باعث وقفه در امر بازرگانی می شود.

جانسون (۲۰۰۹) موانع تجارت داخلی را برای محصولات پر استفاده در کشورهای جنوب شرق آسیا مورد مطالعه قرار داد. نتایج مطالعه وی نشان می دهد که عوامل قانونی برای تجارت و عدم تخصص کافی بعضی مسئولان جزء موانع اصلی تجارت داخلی در این منطقه می باشد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- عوامل سازمانی جزء موانع بازرگانی محصولات اولویت دار در استان اصفهان می باشد.

۱- نبود قوانین جامع جزء موانع بازرگانی محصولات اولویت دار در استان اصفهان می باشد.

۳- عوامل فردی جزء موانع بازرگانی محصولات اولویت دار در استان اصفهان می باشد.

………….

آسان داک (www.Asandoc.com)

 

 

 

2019-02-24
كد : 2300
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss