جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبرنامه ریزی منابع زنجیره ارزش: ارزش افزوده با سیستم¬های فراتر از سرمایه¬گذاری

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Value chain resource planning: Adding value with systems beyond the enterprise (2004)

برنامه ریزی منابع زنجیره ارزش: ارزش افزوده با سیستم­های فراتر از سرمایه­گذاری

توضیحات: ۸ صفحه انگلیسی، ۱۰ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

رقابت تنها به عرصه سرمایه­گذاری محدود نیست. زنجیره­های ارزش کل در حال حاضر شروع به فعالیت بعنوان نهادهای توانمند کرده اند و با یکدیگر برای بازارهای مشابه رقابت می­کنند. ساختارهای این جوامع همکار، هر دو بطور فزاینده­ای برای کپی برداری منحصر به فرد و سخت است که مزایای رقابتی اجزای تشکیل­دهندهشان را تقویت می­کند. اما کاراییشان تنها به خوبی قابلیت­هایی است که توسط شرکتشان حمایت می­شود. ERP در هسته اصلی این سیستم­های گسترش­یافته قرار داد، اگرچه در حقیقتمعماری آنها به فراتر از آن دست یابد. مدیریت مدرن در حال حاضر نیاز به در نظر گرفتن مفاهیم برنامه­ریزی منابع زنجیره ارزش (VCRP) جدید به منظور حفظ تداوم حرکت رو به جلو دارد.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۵۰۰۰ تومان)

 

 

2019-02-26
كد : 3617
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss