جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبقای شرکت در بحرانها: اثر جهت دهی بازار, نوآوری بازاریابی و استراتژی تجاری

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Firm survival through a crisis: The influence of market orientation, marketing

innovation and business strategy (2010)

بقای شرکت در بحرانها: اثر جهت دهی بازار, نوآوری بازاریابی و استراتژی تجاری

– توضیحات: ۱۰ صفحه انگلیسی، ۱۹ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

در نتیجه بحران اقتصادی, بخش تولید جهانی در حال فروپاشی است. تحقیق جاری با تمرکز بر شرکتهای کوچک و متوسط تولیدی چینی (SME), بررسی می کند نوآوری  بازاریابی, که بعنوان بهبود در ترکیب بازاریابی تعریف می شود, قادر به کمک به دوام در برابر چالشهای عملیاتی در شرایط اقتصادی جاری می باشد یا خیر. مدلی مفهومی گرایشات بازار, نوآوری بازاریابی, مزایای رقابتی و بقای شرکت را بهم پیوند داده و با استفاده از مدلسازی ساختاری معادله تست می شود. سه یافته مهم استخراج گردید. اولا, SME های چینی بررسی شده, دارای احتمال ادراکی بیشتری از بقا هستند, اگر دارای مزیت رقابتی و بادوام باشند. دوما, نوآوری بازاریابی در توسعه و دوام مزیت رقابتی بر اساس استراتژی های رهبری هزینه و تمایز (تفکیک محصول) کمک رسان می باشد. سوما, نوآوری بازاریابی زمانی بهبود یافته که SME های تولیدی بررسی شده رقابت محور عمل کرده و دارای قابلیتهای چندکارکردی خوب بوده اند.

کلیدواژگان: نوآوری, گرایشات بازار, چین, SME .

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۵۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 6146
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss