جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبهبود کیفیت تغذیه با استفاده از فیلتر اکتیو شنت سه فاز کنترل شده DPC

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Power quality improvement using DPC controlled three-phase shunt active filter (2012)

بهبود کیفیت تغذیه با استفاده از فیلتر اکتیو شنت سه فاز کنترل شده DPC

– توضیحات: ۱۰ صفحه انگلیسی، ۲۲ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

مقاله جاری, روش کنترل جدیدی با عنوان کنترل مستقیم تغذیه (DPC) را برای فیلتر اکتیو شنت تغذیه (APF) ارائه می دهد که برای حذف هارمونی های جریان خط, و جبران تغذیه واکنشی استفاده می شود. هدف اصلی آن, بازسازی منابع تغذیه واکنشی و کنشی بوده تا با مقادیر مرجع با استفاده از کنترل هیسترزیس قابل مقایسه باشند. مرجع تغذیه اکتیو , موضوع معکوس گر سمت DC , بوده و مرجع تغذیه واکنشی برای تغذیه یکتا  به صفر تنظیم می شود. خروجی های کنترلر هیسترزیس که با جدول سویچینگ در ارتباطند, تغذیه اکتیو و واکنشی (راکتیو)  لحظه ای را با انتخاب وضعیت سویچینگ بهینه معکوس گر منبع ولتاژ(VSI)  کنترل می کنند. تحلیلی نظری با شبیه سازی کامل سیستم و نتایج آزمایشی برای اثبات کارایی عالی تکنیک پیشنهادی ارائه خواهد شد.

کلیدواژگان: هارمونی , کیفیت تغذیه, فیلترهای اکتیو, تغذیه لحظه ای, مقایسه گر هیسترزیس, جدول سویچینگ.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۷۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 6105
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss