جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبهینه سازی کیفیت سرویس در شبکه های IEEE.11e با تکنیک بهبودیافته دستیابی کانال توزیع شده

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Quality of service optimization in ieee 802.11e networks using enhanced distributed channel access technique (2012)

بهینه سازی  کیفیت سرویس در شبکه های IEEE.11eبا تکنیک بهبودیافته دستیابی کانال توزیع شده

– توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۱۱ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

کیفیت سرویس (QOS) توانایی تضمین سطح خاصی از کارایی جریان داده در شبکه بیسیم می باشد. IEEE 802.11 a/b/g دارای qos برای ترافیک چندرسانه ای نمی باشد. تکنیک EDCA کیفیت سرویس را در ieee802.11e بهبود می دهد. دستیابی کانال توزیع شده بهبود یافته (EDCA) حالت دستیابی کانال مبتنی بر رقابت می باشد. با ECA , ترافیک با اولویت بالا, دارای شانس ارسال بهتری از ترافیک اولویت پائین می باشد. EDCA دستیابی بدون رقابتی برای دوره هایی به نام فرصت انتقال فراهم می کند (TXOP). TXOP بر اساس چهار گروه دستیابی(AC) از EDCA  کار می کند. با تغییر TCOP و پارامترهای MAC در میان ACها می توان کیفیت سرویس را بهینه کرد. در کار جاری, پارامترهای qos مانند تاخیر مینیمم, بازده ماکزیمم, حاصل شده اند.

واژگان مهم: EDCA , پارامترهای MAC, IEEE 802.11e , بهینه سازی qos , حدود TXOP .

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 5894
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss