جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبيدچغندرقند يا پروانه ليتا Lita acellatella

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

بيدچغندرقند يا پروانه ليتا    Lita acellatella

(۵ صفحه ورد)

: حشره كامل پروانه كوچكي است كه طول بدن آن به ۸/۷ ميلي متر مي رسد بدن حشره از موهاو كركهاي زيادي كه اكثرا خوابيده مي باشد پوشيده شده بدين جهت اين عامل سبب تغيير اساسي رنگ بدن حشره گرديده است شاخكها به رنگ قرمز خاكستري وطولشان در حدود ۴/۴ ميلي متر است.

عرض بدن براي پروانه با بالهاي باز بين ۱۰تا۱۴ ميليمتر است بال درحشرات نر كوتاهتر است از ماده ها .

رنگ بالها درنر سياه متمايل به خاكستري و در ماده ها خاكستري قهوه اي است . پروانه هاي نر وماده را از روي فرم شكم و تغييرات  آن به آساني مي توان تشخيص داد . تخم ها تخم مرغي شكل رنگ آنها بلافاصله پس از تخم ريزي روشن مي باشد .

تخمها اكثرا چند عددي ودركناره برگها ياانتهاي دمبرگ و جوانه هاي مركزي بوته ها گذاشته مي شوند و با چشم غير مسلح بزحمت قابل رويت اند لاروها در طي نشو و نماي خود ۵ سن را مي گذارند لاروهاي جوان سياه است و بتدريج كه مسن تر مي گردند به رنگ قهوه اي در مي آيد بدن لاروها داراي ۱۳ مفصل قابل رويت است در طول پشتي بدن لاروهاي كامل ۵ نوار ديده مي شود .

شفيره هاي تازه تشكيل شده به رنگ زرد روشن اند كه بتدريج قرمز قهوه اي و قهوه اي تيره درمي آيند. شفيره نر كوچكتر از ماده مي باشد و طول متوسط آن ۵۲ ميليمتر است ولي در ماده تا ۶/۵ ميليمتر مي رسد……………….

………………………………..

……………………………..

2019-03-15
كد : 29324
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss