جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبيكاري چيست؟

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

بيكاري چيست؟

(۲۸صفحه ورد)

بيكاري چيست؟ چه كساني بيكار هستند؟ چرا با وجود بسترهاي مناسب شغلي در ايران باز هم عده اي از جوانان بيكار هستند؟ بيكاري كاذب چيست؟ معضلات و مشكلاتي كه بيكاري در يك كشور ايجاد مي كند چيست؟

اينها سوالات و مشكلاتي هستند كه جواب بسياري از آنها را ما به دولتمندان يك كشور ربط مي دهيم. اما با كمي تفكر متوجه مي شويم كه ريشه بسياري از اين مشكلات به خود ما برمي گردد.

هر شخص حقيقي كه نتواند درآمد روزانه و يا ماهيانه مشخصي داشته باشد و به اصظلاح عامه “هشت اون در گرو نه اون هست” رو بيكار تلقي مي كنيم. هر چند ممكن است آن شخص در پيش پدر و مادرش از لحاظ مالي تامين باشد.

بيكاري كاذب، بسياري از مشاغل فعلي در ايران مشاغل كاذب محسوب مي شوند. مشاغلي مانند چتربازي، مسافركش هاي شخصي، دستفروشان، بازاريابان غير رسمي، مال خر ها و غيره. اين گونه مشاغل عمدتاً تاثير منفي بر اقتصاد مشور در دراز مدت مي اندازد و هيچ گونه سودي براي دولت متبوع خود ندارند. مطمئنا اين افراد اگر كار بهتري پيدا كنند و بتوانند مثلا در جايي استخدام شوند، به هيچ وجه حاضر به مسافركشي نخواهند بود.

معضلات و مشكلاتي كه بيكاري در يك كشور ايجاد مي كند ابتدا به خود جوانان برميگردد، جوان بيكار يعني سم براي يك مملكت، يعني علافي، مزاحمت براي ديگران، دزدي، قتل، آدم ربايي! يكي از شاخصهاي مهم قوي بودن اقتصاد يك مملكت درصد جوانان بيكار آن كشور مي باشد. تا به حال دقت كرده ايد كه كشورهايي مانند نروژ و بلژيك و حتي انگليس به دنبال نيروهاي تازه نفس و جوان كاري از كشورهاي ديگر هستند و به همان صورت سن بازنشستگي در اينگونه كشورها پائينتر مي باشد. اما در كشورهاي جهان سوم معمولاً سن مشخصي براي بازنشستگي تعيين نمي شود و گاهي اوقات كودكان پنج ساله اي را نيز مشاهده مي كنيم كه مشغول به كار هستند. اين مشكل يعني كاهش بازده در كار، و كاهش سطح سواد در جوانان آينده……………………..

……………………………

2019-03-13
كد : 27576
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss