جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبکارگیری فناوری های داده های مرتبط برای داده های دولت باز یونان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Applying Linked Data Technologies to Greek Open Government Data: A Case Study (2008)

بکارگیری فناوری های داده های مرتبط برای داده های دولت باز یونان

توضیحات: ۸ صفحه انگلیسی، ۱۰ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

داده های دولت باز منبع ارزشمندی از اطلاعات است که مورد توجه برخی از دریافت کنندگان مهم قرار گرفته است. با اینحال، این اطلاعات همواره در فرمت خام ارائه نمی شوند، برای مثال پیرو خط مشی های خاص ارائه می شوند و یا همچنان کشف نشده باقی می مانند. هدف از فناوری های داده های مرتبط از سوی دیگر، انتشار داده های وب سایت ها در فرمت های قابل خواندن توسط ماشین هاست (معمولا RDF که از URIS استفاده می کند) تا بتوان آنها را به سایر مجموعه دادههای بیرونی مرتبط ساخت. سایت های دولت یونان توجه کمتری به این جهت گیری داشته است. نمونه موردی اطلاعاتی است که در پرتال های یونان ERMIS و برای ادارات دولتی ارائه شده است که شامل خدماتی است که بر اساس Directive 123/2006/EC ارائه می شوند. در این مقاله ما نمونه موردی را روی کاربرد فناوری های داده های مرتبط در داده های دولت باز یونان بررسی می کنیم که در پرتال دولت یونان ERMIS برای ادارات دولتی قرار دارند. به طور خاص، ما آزمون می کنیم که چگونه این اطلاعات می توانند به داده های مرتبط انتقال داده شوند و به طور مناسبی مرتبط با اطلاعاتی باشند که در سایت های کشورهای اروپی است، ما راهکارهایی نیز ارائه می کنیم.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۵۰۰۰ تومان)

2019-02-26
كد : 3626
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss