جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبیو سنسورهای بهم پیوسته میکرو الکترود برای شناسایی هورمون تحریک کننده تیروئید

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Interdigitated Microelectrodes Biosensor for Thyroid Stimulating Hormone Detection (2013)

بیو سنسورهای بهم پیوسته میکرو الکترود برای شناسایی هورمون تحریک کننده تیروئید

توضیحات: ۴ صفحه انگلیسی، ۱۰ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

شناسایی هورمون های تحریک کننده تیروئید (TSH) برای مداخله زود هنگام در بیماری و بازداری از همه گیری آن ضرورت دارد. هر چند حساسیت پایین شناسایی و محدودیت مربوط نیز هزینه بالای آن موجب محدود شدن کاربرد هر چه بیشتر بیوسنسورها (حسگرهای بیو) TSH می شود. به منظور ارتقای حساسیت و نیز کاهش هزینه، بیو سنسورهای میکروالکترود بهم پیوسته (IDμE) برای شناسایی حساس با هزینه پایین TSH  آماده شده است.  در واقع IDμE به عنوان ساختار حسّی بکار رفته و بیوسنسورها با فنآوری سیستم های میکرو – الکترومکانیکی (MEMS) تولید شده است که در تولیدات مقیاس بالا نیز قابل استفاده می باشد. در بیوسنسورهای IDμE از آزمایش های سنجش جاذب ایمنی مربوط به آنزیم (ELISA) و واکنش رسوب نقره آنزیمی برای رسیدن به حساسیت بالا استفاده می شود. لازم به ذکر است که بیو سنسورهای مبتنی بر IDμE قادر به شناسایی TSH تا mIU/L 014/0 بوده و از mIU/L 02/0 تا mIU/L 100 متغیر بوده و نیز از دقت بالایی در مورد TSH برخوردار می باشند. لازم به ذکر است که بیوسنسور پیشنهادی IDμE همچنین در شناسایی هورمون های دیگر نیز بکار می رود که برای تشخیص زودهنگام بیماری لازم می باشد.

کلیدواژه ها: بیوسنسور؛ میکرو الکترودهای بهم پیوسته؛ هورمون تحریک کننده تیروئید؛ شناسایی هورمون؛ رسوب نقره

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۶۰۰۰ تومان)

2019-02-26
كد : 3658
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss