جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتأثير تاريخ و تراكم كاشت بر عملكرد، اجزاء عملكرد و ميزان روغن دانه گلرنگ.

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: تأثير تاريخ و تراكم كاشت بر عملكرد، اجزاء عملكرد و ميزان روغن دانه گلرنگ.

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

کاربرد تاریخ های مختلف کاشت سبب برخورد مراحل رویشی و زایشی گیاه با دما، تشعشع خورشید و طول روز متفاوت می گردد و از این طریق بر رشد، نمو و عملکرد گیاهان تاثیر می گذارد. تاخیر در کاشت بهاره ی گلرنگ غالبا با افزایش دما و طول روز در طی دوران رشد رویشی و زایشی گیاه و در نتیجه با تسریع نمو همراه می باشد (Tomar, 1995)…….

مرور منابع:

Khajehpour and Pourhadian  (۲۰۰۸) اثرات فاصله ی ردیف و تراکم گیاه را بر شاخص های رشد و بازده گلرنگ در کشت تابستانه مورد مطالعه قرار دادند. در این آزمایش آنها از واریته ی محلیKoseh  استفاده کردند. فاصله ی بین ردیف ها در این تحقیق ۲۰، ۳۰ و ۴۵ سانتی متر بوده و دو تراکم ۴۰ و ۵۰ گیاه در متر مربع هم استفاده شده است. . نتایج آنها نشان داد که با کاهش فاصله ی ردیف، وزن ماده ی خشک گیاه، شاخص سطح برگ (LAI) و سرعت رشد گیاه (CGR) کاهش یافت. همچنین بالاترین(۳۰۳۹ kg/ha)  و پایین ترین   (۱۹۳۰ kg/ha)بازده دانه به ترتیب در فاصله ی ردیف های ۲۰ و ۴۰ سانتی متر به دست آمد…

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- تاریخ های مختلف کاشت در گلرنگ باعث تغییر معنی دار عملکرد و اجزای عملکرد در گلرنگ می شود.

۲- آرایش های متفاوت کاشت (فاصله ی ردیف ها و فاصله ی بوته در ردیف) در گلرنگ می تواند اثر معنی داری بر عملکرد و اجزای عملکرد گلرنگ داشته باشد.

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2738
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss