عضویت در گروه تلگرام آسان داکتأثیر آموزش مهارت های حل مسأله بر سبک های تصمیم گیری و تغییر راهبردهای مقابله ای در والدین کودکان کم توان ذهنی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: افضل شركات الفوريكس تأثیر آموزش مهارت های حل مسأله بر سبک های تصمیم گیری و تغییر راهبردهای مقابله ای در والدین کودکان کم توان ذهنی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

هر یک از ما به کرات با مشکلاتی مواجه بوده ایم و تصمیم گرفته ایم که چگونه با آنها مقابله کنیم. بسیاری از اوقات، فرآیند حل مسائل زندگی روزمره به گونه ای خود به خود صورت می گیرد که دقیقا متوجه چگونگی انجام آن نمی شویم. با این حال باید توجه داشت که بدون توانایی در شناسایی مشکلات و دستیابی به راه حل های کارآمد، زندگی روزانه ما فلج خواهد بود (سعید، ۱۳۸۴).

روش حل مسأله فرایندی شناختی- رفتاری با خودکنترلی است که فرد از طریق آن در صدد شناسایی و کشف راه حل های موثر برای مسایل روزمره ای بر می آید که با آنها مواجه گشته است (نزو بيع وشراء الاسهم عن طريق الانترنت الراجحي [۱]، ۲۰۰۲). حل مسأله در این بافت در بردارنده فرآیندی است که از آن طریق افراد در صدد جهت دهی تلاش های مقابله ای برای اصلاح ماهیت مشکل زای یک موقعیت یا واکنش هایشان نسبت به آن موقعیت یا هر دو بر می آیند و این بدین معناست که حل مسأله در بردارنده هر دو مولفه اهداف مسأله و هیجان محور می باشد (نزو و نزو enter [۲]، ۲۰۰۱).

……

مرور منابع:

حیدری و همکاران (۱۳۹۲) تأثیر آموزش مهارت های حل مسأله بر تصمیم گیری دانشجویان فوریت های پزشکی را مورد مطالعه قرار دادند. این مطالعه به صورت نیمه تجربی با طرح پیش آزمون- پس آزمون بود که بر روی ۶۰ نفر از دانشجویان فوریت های پزشکی انجام گرفت. در این مطالعه گروه آزمایش به مدت ۸ جلسه دوساعته تحت آموزش مهارت های حل مسأله قرار گرفتند. نتایج آنها نشان داد که مهارت تصمیم گیری در دانشجویان فوریت های پزشکی با مهارت حل مسأله تقویت می شود.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

الخيارات الثنائية التداول القانونية في كندا فرضیه های اصلی:

۱- آموزش مهارت های حل مسأله بر سبک های تصمیم گیری والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

۲- آموزش مهارت های حل مسأله بر راهبردهای مقابله ای والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

تداول الذهب المباشر فرضیه های فرعی:

http://www.dramauk.co.uk/?arapyza=%D8%A7%D9%84%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A%D8%A9-%D8%A5%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B9%D8%A9-%D9%84%D9%87%D8%A7&ccc=e2 ۱- آموزش مهارت های حل مسأله بر سبک تصمیم گیری عقلایی والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

see url ۲- آموزش مهارت های حل مسأله بر سبک تصمیم گیری شهودی والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

http://1conn.com/?binarforexar=تجارة-فورييكس ۳- آموزش مهارت های حل مسأله بر سبک تصمیم گیری وابستگی والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

http://dinoprojektet.se/?kapitanse=netling-jobba-hemma&d9d=2c ۴- آموزش مهارت های حل مسأله بر سبک تصمیم گیری آنی بیماران والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

http://www.greensteve.com/?armjanin=forx&0a0=6b ۵- آموزش مهارت های حل مسأله بر سبک تصمیم گیری اجتنابی والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

تداول الخيارات الثنائية في كينيا ۶- آموزش مهارت های حل مسأله بر راهبرد مقابله مستقیم والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

فوركس 1st contact ۷- آموزش مهارت های حل مسأله بر راهبرد فاصله گرفتن والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

go to site ۸- آموزش مهارت های حل مسأله بر راهبرد خودکنترلی والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

http://investingtips360.com/?klaystrofobiya=%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%86%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%B0%D9%87%D8%A8&9a1=f8 اي المنصات تتداول بالذهب ۹- آموزش مهارت های حل مسأله بر راهبرد طلب حمایت اجتماعی والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

enter ۱۰- آموزش مهارت های حل مسأله بر راهبرد پذیرش مسئولیت والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

۱۱- آموزش مهارت های حل مسأله بر راهبرد اجتنابی والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

۱۲- آموزش مهارت های حل مسأله بر راهبرد حل مسأله برنامه ریزی شده والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

۱۳- آموزش مهارت های حل مسأله بر راهبرد ارزیابی مجدد مثبت والدین کودکان کم توان ذهنی اثرگذار می باشد.

………….

 

 

[۱] – Nezu

[۲] – Nezu and Nezu

۹۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۸-۲۱
كد : 2185
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss