جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتأثیر مهاجرت بر میزان جرائم در شهر یاسوج

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: تأثیر مهاجرت بر میزان جرائم در شهر یاسوج

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

در ارتباط با علل مهاجرت در کشورهای در حال توسعه، وجود جذابیت شهرها و برخی مشکلات روستا نشینان باعث تسریع آهنگ مهاجرت می شود، به عبارت دیگر تنها فقدان زمین کافی برای کشت، پایین بودن سطح بهداشت و درمان، عدم درآمد کافی برای تأمین نیازهای اولیه زندگی عامل مهاجرت نمی باشد، بلکه نقش جاذبه های مناطق شهری، به ویژه شهرهای بزرگ تر و توسعه یافته نیز بسیار مهم است و این عوامل بر روی هم در مهاجرت روستاییان به مناطق شهری موثر می باشند (غفاری و ترکی، ۱۳۸۹).

……

مرور منابع:

قاسمی (۱۳۸۸) پيامدهاي مهاجرت روستا- شهري نسل جوان روستايي را مورد مطالعه قرار داد. در اين مقاله سعي شده است به دنبال اين مساله باشد که مهاجرت جوانان از روستا چه پيامدها و آثاري بر مهاجران و جوامع مهاجرپذير و مهاجرفرست داشته است؛ بنابراين ابتدا با توجه به ديدگاه هاي موجود در خصوص مهاجرت به طور مختصر به انگيزه هاي مهاجرت هاي روستا- شهري پرداخته شده است و سپس با استفاده از روش توصيفي- تحليلي و به صورت پيمايشي پيامدهاي مهاجرت جوانان در سه حوزه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي بررسي شده است. نتايج تحقيق دو نوع پيامد مثبت چون بهبود وضعيت اقتصادي، افزايش آگاهي جوانان، آموزش بهتر، روابط اجتماعي و گذران اوقات فراغت جوانان و منفي قطع ارتباط جوان با خانواده خود در روستا و مسايل مرتبط با آن به بر هم خوردن نسبت جنسي در روستاها و شهرها و آثار ديگري چون بزهكاري و آسيب هاي اجتماعي در هر يک از حوزه ها را نشان مي دهد

………..

سوالات ‏ تحقیق:

۱- تأثیر مهاجرت بر میزان جرائم در شهر یاسوج چگونه است؟

۲- چه عواملی باعث وقوع پدیده مهاجرت می گردد؟

………….

 

 

2019-02-24
كد : 2342
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss