جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتأثیر کالاهای تقلبی بر اقتصاد جهان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

تأثیر کالاهای تقلبی بر اقتصاد جهان

(۴ صفحه ورد)

در گذشته کشورهای اروپایی از دزدان دریایی و حمله گروه هایی از دزدان به کشتی های تجاری رنج می بردند . با توجه به این که مستعمره های آنها در اقصی نقاط جهان پراکنده شده پدیده فوق نمود بیشتری داشت.

در گذشته کشورهای اروپایی از دزدان دریایی و حمله گروه هایی از دزدان به کشتی های تجاری رنج می بردند . با توجه به این که مستعمره های آنها در اقصی نقاط جهان پراکنده شده پدیده فوق نمود بیشتری داشت. اما در عصر جدید کشورهای صنعتی از نوعی دزدی رنج می برند که دارای معانی متعددی است که جعل کالا، تولید و غل و غش تجاری از این جمله اند. امروزه در اثر جعل کالا و تولیدات، اقتصاد اروپا و جهان با زیان های فراوانی روبه رو می شود تا جایی که خسارت های کشورهای صنعتی به دلیل بخش تجاری و تولیدات تقلبی به حدود ۵۰ میلیارد دلار می رسد. نکته آشکار این است که دولت ها و ملت ها موظف اند تا اقدام هایی را برای جلوگیری از این مسأله انجام دهند زیرا خسارت های ناشی از آن سلامتی مصرف کننده را در داخل کشور تولیدکننده و در سطح جهان تهدید می کند.

شکوفایی تجارت کالاهای تقلبی ضررهای زیادی را به رشد تجارت و سرمایه گذاری و دولت ها و شرکت ها وارد می کند. با وقوع انقلاب در اطلاعات و ارتباطات ملاحظه می شود که ۹۰ درصد دزدی های تجاری در خصوص کالاهایی خاص، برنامه های کامپیوتری و سی دی های فشرده رخ می دهد. براساس اعلام برخی از برآوردهای منابع آمریکایی خسارت های آمریکا در خصوص جعل برنامه های کامپیوتری، فیلم های سینمایی، موسیقی و فیلم های ویدیویی فقط در بازار چین در سال ۲۰۰۲ حدود ۱‎/۸۹ میلیارد دلار بوده است.

………………….

………………….

۲۹,۰۰۰ RIAL – خرید
2019-03-15
كد : 29390
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss