جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتئوری کنتر ل کلاهبرداری

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Fraud Control Theory (2010)

تئوری کنتر ل کلاهبرداری

توضیحات: ۸ صفحه انگلیسی، ۹ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

با استفاده از گفته های متفاوت از دهه۱۹۶۰، کلاهبرداری اتفاق افتاده است. همانند همه هزینه های انجام کسب و کار ،کلاهبرداری باید مدیریت شود. بدلیل فشارها و جنبه های منطقی تئوری کلاهبرداری، مدیریت بایستی افرادی را که کلاهبرداری می کنند شناسایی کند . فرصت کنترل به افراد این توانایی را می دهد تا اقداماتی را مرتکب شوند.  بدلیل پنهان کاری و یا جنبه های سخت گیرانه نظریه کلاهبرداری، کلاهبرداری هم بدلیل مدیریت ضعیف و هم بدلیل مدیریت خوب در دپارتمان ها اتفاق می افتد. سازمان ها نیاز دارند در مورد کلاهبرداری صحبت کنند ،نه اینکه صرفا امید داشته باشند که اتفاق نیفتد . برنامه ی ضد کلاهبرداری باید در همه  سازمان ها هشدار داده و نسبت به کلاهبرداری آگاهی بدهد .

یک عامل کلیدی از تئوری کنترل محیط ، تعهد به شایستگی[۱].است جالب اینجاست که مدیریت مسوول پیشگیری از کلاهبرداری است اما هیچ آموزشی روی روشهای کنترل درونی کلاهبرداری انجام نمی شود. برای رسیدن به تعهد شایستگی، مدیریت باید در خصوص اصول نظریه کلاهبرداری و استراتژی های پیشگری از آن آموزش ببیند.

بازدارندگان کنترل تصویری را ارائه می دهند که بتوان عملیات ها را کنترل کرد. با این حال ، کسی که مرتکب کلاهبرداری می شود، از کنترل ها رد شده است، و بنابراین بدون هیچ گونه نظارتی طرح های کلاهبرداری را پیاده می کند. بازدارندگان کنترل واقعی هستند و به وقوع می پیوندند. این مثال ها نشان دهنده مفهوم بازدارندگان کنترل درونی است .

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۵۰۰۰ تومان)

 

 

[۱] Competence

2019-02-26
كد : 3849
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss