تاثير آموزش مهارتهاي زندگي بر كاهش طلاق و كيفيت زندگي زوجين متقاضي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: تاثير آموزش مهارتهاي زندگي بر كاهش طلاق و كيفيت زندگي زوجين متقاضي

 قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

زندگي زناشويي يكي از جهانی­ترين نهادهاي بشري است كه از دو نفر با توانايي­ها و استعدادهاي متفاوت و با نيازها و علايق مختلف و در يك كلام با شخصيت­هاي گوناگون تشكيل شده است (گلدنبرگ و گلدنبرگ[۱]، ۲۰۰۲). نهاد خانواده، مقدس­ترين نهاد از ديدگاه اسلام است. ازدواج به عنوان يك پيوند مقدس و ضروري، داراي كاركردهاي متعدد فردي و اجتماعي، مورد تأكيد اين دين مي­باشد. اسلام با طلاق سخت مخالف بوده و تا حد امكان درصدد است، صورت نگيرد و در اين راستا جهت پرهيز خانواده­ها از طلاق همه­ي تلاش خود را بكار مي­بندد. ولي در عين حال در مواردي كه مصالح مهمتر ايجاب كند، ممنوعيت مطلق براي طلاق قائل نشده است (مطهری، ۱۳۸۲).

……

مرور منابع:

کاظمی و همکاران (۱۳۹۰) در پژوهشی به بررسی اثر بخشی برنامه­ی ارتقای کیفیت زندگی زوجین بر رضایتمندی زناشویی و سلامت روان پرداختند. نتایج پژوهش آنان نشان داد که این برنامه­ی آموزشی با عث افزایش رضایت­مندی زناشویی و نیز سلامت روان افراد گروه آزمایش شده و این تغییرات در طول یک ماه پیگیری حفظ گردید.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

آموزش مهارت­های زندگی بر کاهش طلاق زوجین متقاضی طلاق شهر شیراز موثر می­باشد.

آموزش مهارت­های زندگی بر کیفیت زندگی زوجین متقاضی طلاق شهر شیراز موثر می­باشد.

………….

 

 

[۱] . Goldenberg & Goldenberg

۹۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۸
كد : 4043
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss