جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتاثير آموزش مهارتهاي زندگي بر كاهش طلاق و كيفيت زندگي زوجين متقاضي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: تاثير آموزش مهارتهاي زندگي بر كاهش طلاق و كيفيت زندگي زوجين متقاضي

 قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

زندگي زناشويي يكي از جهانی­ترين نهادهاي بشري است كه از دو نفر با توانايي­ها و استعدادهاي متفاوت و با نيازها و علايق مختلف و در يك كلام با شخصيت­هاي گوناگون تشكيل شده است (گلدنبرگ و گلدنبرگ[۱]، ۲۰۰۲). نهاد خانواده، مقدس­ترين نهاد از ديدگاه اسلام است. ازدواج به عنوان يك پيوند مقدس و ضروري، داراي كاركردهاي متعدد فردي و اجتماعي، مورد تأكيد اين دين مي­باشد. اسلام با طلاق سخت مخالف بوده و تا حد امكان درصدد است، صورت نگيرد و در اين راستا جهت پرهيز خانواده­ها از طلاق همه­ي تلاش خود را بكار مي­بندد. ولي در عين حال در مواردي كه مصالح مهمتر ايجاب كند، ممنوعيت مطلق براي طلاق قائل نشده است (مطهری، ۱۳۸۲).

……

مرور منابع:

کاظمی و همکاران (۱۳۹۰) در پژوهشی به بررسی اثر بخشی برنامه­ی ارتقای کیفیت زندگی زوجین بر رضایتمندی زناشویی و سلامت روان پرداختند. نتایج پژوهش آنان نشان داد که این برنامه­ی آموزشی با عث افزایش رضایت­مندی زناشویی و نیز سلامت روان افراد گروه آزمایش شده و این تغییرات در طول یک ماه پیگیری حفظ گردید.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

آموزش مهارت­های زندگی بر کاهش طلاق زوجین متقاضی طلاق شهر شیراز موثر می­باشد.

آموزش مهارت­های زندگی بر کیفیت زندگی زوجین متقاضی طلاق شهر شیراز موثر می­باشد.

………….

 

 

[۱] . Goldenberg & Goldenberg

2019-03-06
كد : 4043
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss